1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зіпсовані борди та замовні статті. Як у Виноградові «Рідне Закарпаття» воює з Іваном Бушком (ФОТО, ВІДЕО)

02.10.2020 13:18 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Майданчиками для замовних статей служать регіональні онлайн-ЗМІ, котрі неодноразово були помічені в «чорному піарі».

Майданчиками для замовних статей служать регіональні онлайн-ЗМІ, котрі неодноразово були помічені в «чорному піарі».

Тиждень тому, на ранок 24 вересня, у Виноградові зіпсували передвиборчі білборди кандидата на голову Виноградівської ОТГ, самовисуванця Івана Бушка.

Троє зловмисників, яких зафіксували камери спостереження, проїхались нічним містом, піднялись драбиною до білбордів і розмалювали обличчя кандидата непристойними символами. Іван Бушко написав заяву до поліції.

За нашою інформацією, на сьогодні особи «нічних художників» та їхнього водія встановлені. Ними виявились місцеві мешканці, наближені до команди виноградівського народного депутата з «Рідного Закарпаття».

Зіпсовані білборди не єдиний метод так званого «чорного піару», який застосовують опоненти Івана Бушка.

Від «художників» роботу перейняли «письменники». Замовні статті щодо Івана Бушка найчастіше з’явились в онлайн-ЗМІ «UA-Репортер», «Закарпатський Інсайдер», «Новини Закарпаття». Через Фейсбук-сторінку «Закарпатського Інсайдера» ця публікація активно рекламується самим же виданням. Згаданий інформаційний ресурс називають афільованим до лідерів «Рідного Закарпаття».

Хоча саме «Рідне Закарпаття» не висунула свого кандидата на голову ОТГ, але на виборах підтримує чинного міського голову, самовисуванця Степана Бочкая. За останні п’ять років господарювання команди прихильників народного депутата в місті та районі, Виноградів та Виноградівщина не бачили розвитку та залишились далеко позаду від своїх найближчих «сусідів» - Хуста, Берегова, Мукачева.

Нагадаємо, кандидат-самовисуванець на пост голови Виноградівської ОТГ Іван Бушко розповів про своє депутатське минуле, рідне місто Виноградів та плани на майбутнє.

Читайте на ГК:До Виноградова по дорозі на фронт завітав грузинський політик і воїн Коба Хабазі (ФОТО)
Читайте на ГК:З Угорщини на Виноградівщину: школи двох громад отримали техзасоби для полегшення навчання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відключатимуть на кількох вулицях: у Виноградові можливі перебої з електропостачанням
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська