1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Час об’єднувати зусилля та пліч-о-пліч працювати задля спільної мети», - Іван Бушко

29.09.2020 10:19 Влада

Досвідчений політик та громадський діяч розповів про своє депутатське минуле, рідне місто Виноградів та плани на майбутнє.

Досвідчений політик та громадський діяч розповів про своє депутатське минуле, рідне місто
Виноградів та плани на майбутнє.

Напередодні місцевих виборів Інтерфакс-Україна поговорив з кандидатом на посаду голови Виноградівської ОТГ Іваном Бушко.

Голос Карпат публікує найцікавіші моменти інтерв’ю, в яких політик торкається свого політичного минулого і ділиться планами на майбутнє.

Ви на деякий час відійшли від політики, а тепер прийняли рішення балотуватися на посаду голови Виноградівської ОТГ. Чому так, що вплинуло на ваше рішення?

Так, дійсно, тривалий час я був поза політикою, хоча маю значний політичний та управлінський досвід. За цей час до мене неодноразово зверталися люди з проханням повернутися. Мене не цікавила Верховна Рада, я вже був народним депутатом і розумію, що це. Зараз я чітко усвідомлюю, що можу бути корисним саме тут, на своїй землі, у моєму рідному місті Виноградів.

Ви були у Партії Регіонів, чи жалкуєте ви про цей період своєї політичної кар’єри?

Так, я мав відношення до Партії Регіонів, як і більшість тутешніх депутатів та політиків. Справа в тому, що неможливо зробити щось на місцях без співпраці з центральною владою. Це і виділення коштів, і прийняття рішень, отримання дозволів.

Я ніколи ні від кого не ховався, не тікав з країни, не робив нічого протизаконного. Я завжди працював на благо мого регіону і досяг хороших результатів. За кожен свій крок я можу відповісти. Мені та моїй команді вдалося багато чого зробити для Закарпаття та міста Виноградів, а це головне, і тут я ні про що не жалкую.

А “диктаторські закони 16 січня”?

По-перше, більшість із цих законів в результаті була прийнята вже при владі Порошенка і навіть у більш жорсткій формі.

По-друге, варто розібратися у суті цих законів, адже вони передбачали такі ініціативи як відповідальність за наклеп, ідентифікацію осіб, які користуються мобільним зв’язком - що є нормою для європейських країн. Серед законів “16 січня” була, наприклад, норма щодо масової фіксації дорожнього руху. Зараз цей закон прийнято і суспільство оцінює його, як дуже корисний.

За кожен проголосований мною закон я готовий відповісти, але якщо це буде конкретика без узагальнень та маніпулювання поняттями.

Наскільки відомо, ви зараз співпрацюєте з партією “Слуга Народу”. Чому саме ця команда?

Я зараз співпрацюю з багатьма політичними силами і в тому числі з командою президента Зеленського. Представники моєї команди у Виноградові - це компетентні професіонали, у яких є досвід та чітке розуміння, що саме вони будуть робити. Спільно ми формуємо стратегію розвитку міста Виноградів - це конкретний та чіткий план дій, що дозволить зробити життя людей комфортним.

У нас вже є спільний досвід реалізації проектів у місті, адже цих людей я знаю не перший рік.

Зараз саме той час, коли слід об’єднувати зусилля та пліч-о-пліч працювати над досягненням спільної мети.

Нагадаємо, Іван Бушко подав свою кандидатуру на голову Виноградівської ОТГ як самовисуванець.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська