1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін затвердив вибори при карантині

14.09.2020 17:08 Влада

На вході в приміщення виборчої комісії та приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук, а також обладнані місця для збору й утилізації масок.

На вході в приміщення виборчої комісії та приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук, а також обладнані місця для збору й утилізації масок.

Кабінет міністрів затвердив протиепідемічні заходи при місцевих виборах. Про це йдеться в повідомленні КМУ, опублікованому в понеділок, 14 вересня. 

Заходи передбачають дезінфекцію і температурний скринінг на вході на виборчі дільниці. На виборчій дільниці будуть проводитися опитування про наявність симптомів ГРВІ та температурний скринінг. 

На вході в приміщення виборчої комісії та приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук, а також обладнані місця для збору і утилізації масок. У приміщеннях буде нанесена розмітка для дотримання дистанції не менше одного метра. Потоки виборців на вхід і на вихід повинні бути розділені. Крім того, рекомендується одночасне перебування виборців із розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів. Стільці, столи та інші меблі повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не допускається. 

Члени виборчої комісії повинні сидіти на відстані не менше одного метра один від одного або застосовувати фізичні бар'єри, наприклад прозорі екрани. Дверні ручки, поручні, сидіння потрібно дезінфікувати кожні дві години. Вологе прибирання необхідно проводити кожні чотири години.

Виборці повинні обробляти руки антисептиками, перебувати в респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Читайте на ГК: Українська зірка Playboy пікантно позувала перед дзеркалом (ФОТО)
Читайте на ГК:Чоловік одягнув у супермаркеті пакет замість маски і став зіркою соцмереж (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українських підлітків "накрила" смертельна розвага - усе задля лайків в мережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...