1. Новини Закарпаття
  2. >

Держава у смартфоні: в Україні представили мобільний додаток "Дія"

06.02.2020 12:35 Влада

Державний мобільний додаток дозволить проводити голосування на виборах в електронному режимі, сподівається президент.

Державний мобільний додаток дозволить проводити голосування на виборах в електронному режимі, сподівається президент.

В Україні в четвер, 6 лютого, представили державний мобільний додаток Дія. У заході взяв участь президент Володимир Зеленський, повідомив Кореспондент.

"Держава повинна бути для людини просто зручним сервісом, а найголовніше - простим і зрозумілим. Сьогодні ми робимо крок на шляху до цієї мети - презентуємо мобільний додаток Дія", - сказав він. 

Цей мобільний додаток дозволить зберігати документи (наприклад водійські права і техпаспорт) в електронному вигляді і спростить користування держпослугами онлайн. Завантажити додаток можна в Google Play і Apple Store. 

"Наскільки мені відомо, Україна стала третьою країною Європи, у якій є щось схоже. Вітаю нашу країну", - заявив Зеленський. 

За його словами, його мета як президента - "зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою звичайного смартфона та Інтернету". У тому числі, це стосується електронного голосування на президентських, парламентських і місцевих виборах.

"Це виклик, амбітний, але досяжний", - сказав Зеленський. За його словами, на шляху до цифровізації країни є багато перешкод, але "у мене є воля, а отже, у нас буде е-країна". 

Він підкреслив, що на створення програми не витрачено жодної гривні з державного бюджету. У свою чергу, прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в цьому році оцифрують 50 найактуальніших послуг серед громадян. 

Читайте на ГК:Єгипет пропонує бартер газу на українську продукцію – посол
Читайте на ГК:Екс-учасниця НеАнгелів знялася топлес (ФОТО)
Читайте на ГК:А Україні доведеться розраховувати тільки на себе, - Die Zeit
загрузка...