1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівська РДА проінформувала правоохоронців про вилучення коштів районною радою з управління освіти

21.11.2019 16:36 Влада ВАЖЛИВО

Про це повідомила прес-служба місцевого органу державної влади.

Про це повідомила прес-служба місцевого органу державної влади.

21 листопада в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, разом із керівниками структурних підрозділів РДА та представником директорів шкіл, зустрілася із керівниками правоохоронних органів району.

Метою зустрічі було інформувати правоохоронців про ситуацію, яка склалася в управлінні освіти, молоді та спорту у зв’язку зі створенням Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської райради Закарпатської області» та відкликанням коштів з управління освіти рішеннями сесій районної ради.

Справа в тому, що трьома рішеннями сесій районної ради від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відкликано всі кошти, що унеможливлює подальше функціонування установи та всіх закладів освіти району. Оперативне управління всім майном та будівлями шкіл і надалі залишається за управлінням освіти, тим часом як можливостей фінансування витрат на оплату енергоносіїв ліквідаційна комісія не має у зв’язку із вилученням районною радою коштів на ці заходи. Працівникам цих закладів наразі неможливо здійснити виплату заробітної плати, що є прямим порушенням закону. В.о. голови райдержадміністрації попросила керівників правоохоронних органів вжити всіх заходів, в рамках їх повноважень, з метою врегулювання ситуації та уникнення наслідків. Кошти районна рада вилучила, а повноваження та відповідальність за них – залишила, - йдеться в повідомленні РДА.

За результатами спільної наради прийнято ряд рішень, а зокрема щодо направлення відповідних повідомлень про можливі порушення до правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Виноградівщині всі зарплати та премії вже надходять на рахунки освітян району.

Також відзначимо, що через ліквідацію управління освіти, молоді та спорту Виноградівщини працівники бояться залишитись без роботи (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Стихійне сміттєзвалище під кордоном з Румунією на Виноградівщині (ФОТО)
Читайте на ГК:"Виготовлення писанок": Великодні традиції Виноградівщини
Читайте на ГК:"Гори сміття при дорозі": на Виноградівщині люди обурені поведінкою односельчан (ФОТО, ВІДЕО)
загрузка...