1. Новини Закарпаття
  2. >

На Виноградівщині всі зарплати та премії вже надходять на рахунки освітян району - РДА

09.10.2019 14:38 Суспільство ВАЖЛИВО

Шановні освітяни Виноградівського району!

Виноградівська райдержадміністрація дякує вам за терпіння та розуміння тієї непростої ситуації, яка склалася навколо управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, та повідомляє, що всі заробітні плати та премії працівникам освітніх закладів району вже нараховані, і кошти почали надходити на ваші рахунки.

Незважаючи на ті критичні умови, в які їх поставив керівник управління разом із колишніми працівниками централізованої бухгалтерії, які окрім колективного звільнення, залишили за собою ще й ряд порушень, які зафіксовані ліквідаційною комісією та будуть передані до відповідних компетентних органів. При цьому працівники бухгалтерії перед звільненням вчасно зробили всі необхідні нарахування для себе.

Спільними зусиллями нам вдалося знайти вирішення цій штучно створеній проблемній ситуації. За це хочемо висловити вдячність членам ліквідаційної комісії, нещодавно прийнятим за договорами бухгалтерам, працівникам обласного та районного казначейств, а також фінансового управління райдержадміністрації, повідомляє Виноградівська РДА.

Нагадаємо, що через ліквідацію управління освіти, молоді та спорту Виноградівщини працівники бояться залишитись без роботи (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Закарпатська митниця у січні-вересні оформила 138 064 митних декларацій
Читайте на ГК:Закарпаття. Ситуація з виплатою пенсій та монетизованих субсидій
Читайте на ГК:Закарпатські платники ЄП за три квартали сплатили майже півмільйона гривень
Стрічка