1. Новини Закарпаття
  2. >

Рада прийняла закон про ринок землі у першому читанні

13.11.2019 18:03 Влада ВАЖЛИВО

Парламент підтримав відкриття ринку землі за основу. Відповідне рішення підтримали 240 нардепів.

Парламент підтримав відкриття ринку землі за основу. Відповідне рішення підтримали 240 нардепів.

Верховна рада України в першому читанні підтримала законопроект про ринок землі. Відповідне рішення підтримали 240 нардепів.

Зокрема, нардепи прийняли за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Документ зареєстровано за №2178-10.

Зазначимо, глава парламентського комітету з питань аграрної політики Микола Сольський заявив, що законопроект буде істотно змінений до другого читання. За його словами, в поточному законопроекті є дискусійні норми.

"Основна норма пов'язана з тим, що іноземці не зможуть брати участь у купівлі землі. Тільки за умови затвердження такого рішення на референдумі. Саме ці поправки будуть внесені і підтримуються значною частиною комітету. А коли ми говоримо про обмеження і щодо країни, і щодо областей, і щодо ОТГ, я прошу звернути увагу, що ці питання будуть ще не раз обговорюватися між першим і другим читанням", - заявив Сольський.

Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія, в свою чергу, заявив, що гарантує внесення поправок.

"Публічно ми готові під стенограму підтвердити це твердження президента про те, що ми проведемо референдум щодо участі іноземців. На зараз немає технічної можливості це внести в сам закон. Але між першим і другим читанням ми точно це зробимо. Публічно я своїм мандатом можу це гарантувати", - заявив Арахамія.

Читайте на ГК:Кавуни: чим небезпечна солодка ягода й що робити при отруєнні
Читайте на ГК:"Стара пісня про головне": МЗС України звинуватило посла Угорщини в неконструктивізмі
Читайте на ГК:"Долар по 29,5, ліквідація бебі-боксів і єдиний квиток на поїзд з літаком": що прийняв Кабмін, - Страна