1. Новини Закарпаття
  2. >

Названі чотири претенденти на посаду глави Європарламенту

03.07.2019 09:21 Влада

Вибори глави ЄП відбудуться в середу шляхом таємного голосування. Для перемоги кандидату необхідно буде отримати абсолютну більшість.

Вибори глави ЄП відбудуться в середу шляхом таємного голосування. Для перемоги кандидату необхідно буде отримати абсолютну більшість.

Чотири кандидати з Німеччини, Іспанії, Італії та Чехії претендують на посаду голови Європарламенту. Про це йдеться в поширеному у вівторок, 2 липня, повідомленні прес-служби ЄП.

Серед кандидатів двоє жінок - німкеня Ска Келлер від фракції Зелені - Європейський вільний альянс й іспанка Сіра Рего, яка представляє ліву політичну групу Європейські об'єднані ліві/Ліво-зелені Півночі, а також двоє чоловіків - представник союзу партій соціалістичного спрямування Прогресивний альянс соціалістів і демократів італієць Давид Сассолі і чех Ян Заградил, який висувається від фракції Європейські консерватори і реформісти.

Про кандидатів від інших політичних об'єднань зараз не повідомляється.

Як нагадали в прес-службі організації, вибори глави ЄП пройдуть в середу шляхом таємного голосування. Для перемоги кандидату необхідно буде отримати абсолютну більшість. Якщо жоден з них не переможе в першому турі, вони нарівні з новими кандидатами можуть бути знову висунуті в другому і третьому турах.

Читайте на ГК:Складено список найкращих футболістів світу за останні 25 років
Читайте на ГК:Міс Всесвіт знялася в пікантній сукні без білизни (ФОТО)
Читайте на ГК:Перша в Європі. Чехія прийшла до скасування карантину
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська