1. Новини Закарпаття
  2. >

Названа вартість політичної реклами у закарпатських ЗМІ

12.06.2019 19:06 Влада ВАЖЛИВО

Упродовж двох тижнів від дня оприлюднення Указу президента України Володимира Зеленського, у закарпатських газетах з`являлися оголошення про вартість політичної реклами.

Упродовж двох тижнів від дня оприлюднення Указу президента України Володимира Зеленського, у закарпатських газетах з`являлися оголошення про вартість політичної реклами.

Згідно із календарним планом ЦВК, засоби масово інформації мали опублікувати розцінки до 25 травня включно ‑ не пізніш як на другий день після опублікування Указу. Ціни на розміщення реклами в газетах коливаються від 10 до 35 гривень за 1 сантиметр квадратний, на радіо ‑ від 150 до 360 гривень за хвилину ефіру, на ТБ ‑ від 700 гривень за хвилину ефірного часу.

Комунікаційниця ОПОРИ відстежила, коли і де медіа оприлюднювали цю інформацію та скільки політична реклама коштує у газетах, на радіо та телебаченні.

У газеті "Неділя", у числі №22 (802) від 31 травня розміщено розцінки на політичну рекламу у 8 виданнях області: газеті "Неділя Закарпатські новини", "Наш Ужгород", "Мукачево Express", "Програма на тиждень", "Поради", "Поради Здоров`я", "Господарські поради" та "Закарпатські оголошення".

У виданні "Неділя Закарпатські новини" реклама на першій сторінці у верхній частині коштує 34 гривні за 1 квадратний сантиметр, на першій сторінці у нижній частині – 22 гривні за 1 сантиметр квадратний, остання сторінка – 19 гривень за 1 квадратний сантиметр, на другій, третій та четвертій сторінках – 17 гривень за 1 кв. сантиметр, на інших інформаційних сторінках ‑ 15 гривень за 1 кв. сантиметр.

У газетах "Наш Ужгород" та "Мукачево Express" ціни на розміщення політичної реклами збігаються. Перша сторінка (верхня частина) – 32 грн/1 см кв, перша сторінка (нижня частина) – 20 грн/1 см кв., остання сторінка – 17 грн/1 см кв., друга, третя та четверта сторінки – 15 грн/1 см кв., на інших інформаційних сторінках – 13 грн/1 см кв..

У виданні "Програма на тиждень" розмістити політичну рекламу на першій сторінці (у верхній частині) коштуватиме замовнику 19 грн/1 см кв.. На внутрішніх сторінках – 14 грн/см кв..

У періодичних виданнях  "Поради" та "Поради Здоров`я" розмістити рекламу коштуватиме 33 грн/1 см кв. до 14 грн/1 см кв.. Ціна залежить від того, на якій саме сторінці буде розміщено політичну рекламу.

Видання "Господарські поради" також визначило вартість політичної реклами: 31 грн/1см кв. за публікацію у верхній частині першої сторінки, 19 грн/1 см кВ. за публікацію у нижній частині першої сторінки. На інших сторінках вартість коливається від 16 до 12 грн/1 см.кв.

У газеті "Закарпатські оголошення" вартість реклами коливається від 19 до 9 грн/1 см кв.

Телеканал "Перший Кабельний" опублікував розцінки на політичну рекламу в ефірі у газеті "Закарпатські оголошення" (№22, 31 травня - 4 червня). Вартість політичної реклами в ефірі телеканалу "Перший Кабельний" коливається від 700 грн/хв. до 3500 грн/хв в залежності від того, у якому форматі виходитиме реклама.

ТРК "Даніо", що відома авдиторії як "21 канал", оприлюднили розцінки на політичну рекламу в газеті "Новини Закарпаття" (№23 від 8 червня). У повідомленні йдеться, що розцінки на розміщення передвиборної агітації під час парламентських виборів 2019 року становитимуть 16 гривень 20 копійок за одну секунду ефірного часу.

Газета "Карпатський об`єктив" у номері №21 (від 30 травня) також оприлюднила розцінки на політичну рекламу. Розміщення політичної реклами на інформаційних сторінках цієї газети вартує 7 гривень за квадратний сантиметр, на 16 сторінці – 12,50 гривень за 1 квадратний сантиметр.

Видання "Панорама" також у випуску газети від 30 травня оприлюднило вартість реклами для кандидатів у народні депутати на сторінках газети: інформаційні сторінки – 12 гривень за 1 квадратний сантиметр, перша сторінка – 17 гривень за квадратний сантиметр, остання сторінка – 14,50 гривень за квадратний сантиметр.

Також у газеті "Панорама" від 30 травня 2019 року оприлюднили вартість політичної реклами у ефірі телеканалу "М-студіо" (720 гривень/хвилина), на радіо "Версія ФМ" (300 гривень/хвилина), на радіо "Закарпаття ФМ" (360 гривень/хвилина), на радіо "Слатіна ФМ" (150 гривень/хвилина), на радіо "Світ ФМ" (300 гривень/хвилина).

У редакції закарпатського телеканалу "Sirius" комунікаційниці ОПОРИ сказали, що оприлюднили розцінки на політичну рекламу згідно із Законом "Про вибори народних депутатів України" та зазначили, що їх можна знайти у числі №21 (801) газети "Неділя Закарпатські новини" на 22 сторінці. Однак, у згаданому випуску газети розцінок немає, а на 22 сторінці розміщено гороскоп.

На сторінках газет "Ужгород", "Новини Закарпаття" та "РІО", комунікаційниця ОПОРИ у період моніторингу від 21 травня не знайшла розцінок на політичну рекламу у цих виданнях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про страшну трагедію на Закарпатті: п'ятеро людей загинули у вантажівці, яка зірвалася в прірву, пізніше з'явилися деталі та фото з місця пригоди.

Читайте на ГК:На Закарпатті у більше 14 000 жителів завершився термін обсервації
Читайте на ГК:"Де маска?" В мережі показали кумедний ролик в закарпатській озвучці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатські волонтери відправили військовим Великодні посилки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська