1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд дав дозвіл на проектування дитячих майданчиків на дахах

26.02.2019 13:07 Влада

В Україні дозволили розміщення дитячих майданчиків на дахах споруд, це передбачають нові будівельні норми (ДБН), розроблені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

В Україні дозволили розміщення дитячих майданчиків на дахах споруд, це передбачають нові будівельні норми (ДБН), розроблені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Про це пише ua.news.

Є низка вимог до проектування такого майданчику на даху: він може бути розташований на невисоких будівлях (до 15 м чи 3 поверхів), огороджений  парапетом або захисною огорожею висотою 2 м, бути  безбар’єрним, без вентиляційних каналів, антен, споруд мобільного зв’язку та мати блискавкозахист й інші технічні вимоги.

«У нас в Україні ж донедавна, щоб спроектувати дитмайданчик, наприклад, навіть на покрівлі підземного паркінгу, який майже не відрізняється за висотою від рівня землі, потрібно було отримувати відповідне відхилення від будівельних норм. Тепер цього немає. Проте у змінах до ДБН прописана низка обов’язкових вимог безпеки, яких потрібно дотримуватися», — зазначив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Нові Державні будівельні норми передбачають і можливість створення паркінгів на дахах торгових центрів та інших громадських будівель. В Україні також дозволять дитсадки у житлових будинках. Згідно нових норм з містобудування, які діють з 1 вересня 2018 року, в Україні запровадили граничні показники щільності населення мікрорайону та заборонили щільну забудову у містах.

Нагадаємо, що Уряд скоротив перелік видів контролю, які здійснюються на державному кордоні.

Читайте на ГК:Відомо, що буде з цінами на бензин в Україні — експерти
Читайте на ГК:МОЗ очікує спалах коронавірусу після Великодня
Читайте на ГК:У СІЗО з'являться платні камери підвищеного комфорту - Мін'юст
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська