1. Новини Закарпаття
  2. >

В Опозиційному уряді пропонують видавати державні кредити під 5% річних

09.06.2015 15:49 Влада

Відповідно до світової практики пропонується запуск державного Українського банку реконструкції та розвитку, який буде працювати з державними грошима, залучати кошти світових фінансових інститутів.

Відповідно до світової практики пропонується запуск державного Українського банку реконструкції та розвитку, який буде працювати з державними грошима, залучати кошти світових фінансових інститутів.

Це дозволить видавати українцям довгі й дешеві кредити терміном до 10 років зі ставкою до 5% річних. Про це на пд час засідання Опозиційного уряду сказав віце-прем'єр з індустріалізації та відновлення Донбасу Олександр Вілкул.

- Державні банки розвитку створені в більш ніж 30 країнах світу. Вони стали свого роду інвестменеджментом урядів, в тому числі, Франції, Японії, Південної Кореї, Сінгапуру, Казахстану. Державний Банк розвитку - це не чергове місце для чиновників. У ньому повинна бути створена європейська система менеджменту та Наглядова рада, до якої мають увійти провідні вітчизняні та світові експерти», - сказав Вілкул.

У зв'язці з УБРР Концепцією пропонується створення Державного експортно-кредитного агентства. Його завданням є фінансування, гарантії та страхування експортних операцій.

Агентство, насамперед, необхідне для середнього бізнесу, який отримає додаткові можливості для просування на нові ринки.

При створенні нових виробництв у пріоритетних галузях підприємства повинні отримати полегшений доступ до інфраструктури: безкоштовне виділення земельних ділянок і проммайданчиків; спрощене підключення до існуючих мереж і комунікацій; державне фінансування будівництва інфраструктури - підведення води, газу, електричних мереж, доріг та залізничних колій.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відкрилося засідання Опозиційного уряду під головуванням Бориса Колєснікова.

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська