1. Головна
  2. >
  3. Культура

В школах Німеччини вводять українську мову як другу іноземну для обов'язкового вивчення

119

У школах федеральної землі Гессен у Німеччині з нового навчального року почнуть викладати українську мову як другу іноземну. Цей предмет буде введено вже у вересні 2024 року, повідомило Міністерство освіти Гессена.

В школах Німеччини вводять українську мову як другу іноземну для обов'язкового вивчення

Ця ініціатива враховує понад 20 тисяч українських школярів, які мешкають у регіоні через воєнні дії. Крім того, у школах Гессена працюють понад 300 українських учителів, як повідомляє Факти.

Міністр культури Армін Шварц зазначив: “Ми хочемо надати їм освітні та кар’єрні можливості, враховуючи їхні індивідуальні таланти, зокрема для відновлення їхньої країни. Це буде чітким сигналом солідарності у складні часи.”

Вивчення української мови буде своєрідним освітнім експериментом. У школах, де багато українських учнів, у навчальному році 2024/2025 розпочнеться тестовий етап, у якому за бажанням зможуть взяти участь також місцеві школярі.

Читайте також: Генсек НАТО закликав Захід дати Україні зелене світло на удари по території Росії 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber