1. Головна
  2. >
  3. Культура

“Місце описане в казкових творах Ганса Андерсена”: журналісти показали загадковий маєток у Виноградові (ВІДЕО)

1211
Культура Новини Виноградова

Могутня будівля й до сьогоднішніх днів має такий самий вигляд як і багато років тому, але це тільки ззовні.

“Місце описане в казкових творах Ганса Андерсена”: журналісти показали загадковий маєток у Виноградові (ВІДЕО)

Журналісти Першого Кабельного завітали до міста Виноградів, щоб своїм глядачам розповісти про величний та старовинний маєток у місті.

“В кожному місті нашої прекрасної батьківщини є якась особливість яка й робить його неповторним вмощуйтесь зручніше, адже в рамках подорожей Карпатами ми вже готові зробити наступну зупинку яка називається Палац Перені просто посеред парку надзвичайної краси і масштабів видніється будівля схожа на середньовічний маєток в стилі Бароко виглядає територія на якій розташований палац наче місце описане в казкових творах Ганса Андерсена ростуть в ньому і до сьогодні рідкісні дерева, тому що родина Перені любила такі рідкісні дерева і якщо вони десь мандрували, то привозили звідти якісь такі цікаві унікальні дерева. Гінко Білоба є таке дерево, в нас таких дерев у Виноградові два одне у парку, а друге в центрі міста Виноградів. Зліва та справа від мене розташовувалися два флігелі зліва знаходилася Конюшня, а справа господарська будівля або по деяких даних там жила прислуга. Станом на сьогодні конюшня, на жаль, не збереглася, але ця будівля збереглася сьогодні в ній Виноградівський центр позашкільної роботи з дітьми. Через чисельні реставрації палац зберігся, проте від первинного його вигляду залишився тільки фасад. Планування кімнат в будівлі будівля палацу досить велика, масивний прямокутний двоповерховий дах палацу піднесений бароковий вкритий гонтом, стіни кам'яні, масивні товщина до 2 м товщина стін, кімнати порівняно низькі перекриття склепінчасті. Під будівлею палат знаходяться просторі склепінчасті підвальні приміщення. Нашій знімальній групі вдалось потрапити до середини першими гостей зустрічають сходи зліва справа ведуть такі дуже оригінальні красиві дерев'яні сходи, ну але вони не дуже зручні звичайно, але гарні з вигляду. Споруда дуже масштабна, проте на другому поверсі усього три двері в задумці барона Жигмонда Перені було створити кімнатний Лабіринт, адже заходячи в одні двері ви потрапляєте в кімнату вихід з якої це вхід в іншу. Зараз ми заходимо у залу де проходили шикарні бали, де влаштовували звані заходи різні де в прекрасних шикарних пишних платтях танцювали леді. В залі розташовувалась Прекрасна фреска з біблійними мотивами яку на жаль забілили. Дружина Жігмонда Перені була Елеонор Перені, американка, яка дуже детально гарно чітко описала своє перебування своє життя саме в цьому палаці. Історія палацу дивовижна адже наче Фенікс будівлю звели з попелу. Баронон Жигмунт Перені дуже переймався за безпеку своєї родини тому і вживав заходів задля забезпечення комфорту близьким, особливо своїй дружині Елеонор, яку кохав донестями. Своїй історії палац має завдячувати руйнації замку канкі в 1557 році, адже після штурму королівських військ він став непридатним для життя монарших осіб. Барон вирішив побудувати собі маєток палац у місті неподалік від замку. Спочатку це була одноповерхова будівля і лише у X столітті надбудували другий поверх вежі набули красивого завершення є чотири вежі, а на центральному фасаді і до сьогодні красується герб родини Перені.
За часів Радянського Союзу палац Перені у Виноградові використовували для відділення освіти станом на сьогодні могутня споруда одна з найстаріших своєму роді і поза сумнівом одна з найпрекрасніших цього типу на Закарпатті. Під'їзд до палацу фланкують одноповерхові господарські флігалі з бароковим дахом заломом які закликють гостей відвідати палац барона Перені та отримати незабутні враження.
 Розташований він на Закарпатті у місті Виноградів”, - йдеться у описі до відео.

Читайте також: На березі Тиси у підніжжя Чорної гори: дорадянська історія Севлюша — Виноградова (ФОТО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber