1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Українська світлина 15 кроків»: у Виноградові відбулася тематична фотовиставка (ФОТО, ВІДЕО)

10.03.2024 20:21 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Понад десяток фотохудожників представили свої роботи на виставці у Виноградові.

Сьогодні, о 12:00, у Виноградові в галереї “Імпасто” відбулося відкриття фотовиставки присвяченої п'ятнадцятій річниці Закарпатської спілки фотомитців. Було близько 40 робіт 11 авторів. Виставку представив, відкрив, Володимир Ньорба, голова закарпатської спілки фотомитців.

— «Українська світлина 15 кроків». Виставка присвячена, з нагоди 15-річчя заснування спілки фотохудожників Закарпаття та в рамках проєкту «Українська світлина — світлина перемоги». Отакі ми об'єднали дві дати. Виставка була відкрита в Ужгороді вперше і сьогодні ми представляємо її у Виноградові. На виставці представлено роботи одинадцятьох авторів і основна мета цієї виставки це боротьба на інформаційному фронті фотомитців Закарпаття. Основна наша ціль показати, що мистецтво воно є дуже важливою ланкою і дуже важливою зброєю в сучасній боротьбі проти агресора з яким ми зараз боремося за нашу незалежність, — розповів Володимир Ньорба.

Захід проводився в рамках всеукраїнського проєкту з висвітлення фотохудожниками війни в Україні. Аналогічна виставка спочатку була в Ужгороді тепер вона у Виноградові, а надалі вона відбуватиметься ще і в інших містах Закарпаття.

Читайте також: Село з дивною назвою: історія закарпатського села названого на честь ворожого поета (ФОТО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська