1. Новини Закарпаття
  2. >

Сцену «Євробачення-2023» урочисто відкрили: про що королівська родина поспілкувалася з українською співачкою

27.04.2023 09:58 Культура

Король Чарльз та королева Камілла відкрили сцену «Євробачення-2023».

Король Чарльз та королева Камілла відкрили сцену «Євробачення-2023».

У середу, 26 квітня, у британському Ліверпулі офіційно відкрили сцену «Євробачення-2023». Про це повідомляється на офіційному сайті пісенного конкурсу. Зазначається, що відкривали сцену Король Чарльз III та королева Камілла. Також королівська родина поспілкувалася з українською співачкою Юлією Саніною та ведучими конкурсу.

Генеральний директор ВВС Тім Деві сказав: «Для мене велика честь, що Його Величність Король і Її Величність Королева прибули сьогодні сюди, щоб відкрити фантастичну сцену для нашого пісенного конкурсу «Євробачення».

Організатори повідомляють, що оформленням сцени займався художник Хуліо Хімаде. На сцені, яка розміром 450 квадратних метрів, розміщені відеокрани, які рухатимуться та обертатимуться. Також у підлогу інтегровані світлодіодні ліхтарі.

Півфінали відбудуться у вівторок, 9 та четвер, 11 травня, перед фіналом у суботу, 13 травня.

Планується, що близько 6000 уболівальників будуть на арені кожного з шоу. Також, за оцінками, 160 мільйонів глядачів будуть дивитися фінал конкурсу по всьому світу онлайн.

Повідомляється, що всі квитки на захід були розпродані заздалегідь, але для тих, хто не встиг купити, організували фан-зону Eurovision Village. Там тисячі людей зможуть спостерігати за подією на великих екранах.

Нагадаємо, Не всі українці зможуть вийти на пенсію: чому і скільки доведеться працювати | Голос Карпат (goloskarpat.info)