1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородців запрошують на вечір патріотичної поезії

24.04.2023 15:15 Культура Лайт

У вівторок, 2 травня о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка (пр.Свободи,16) відбудеться творча зустріч з поетом з Миколаївщини - Сашком Обрієм.

У вівторок, 2 травня о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка (пр.Свободи,16) відбудеться творча зустріч з поетом з Миколаївщини - Сашком Обрієм.

 "Сокира сатири" — це книжка-комікс, книжка-карикатура на сучасне українське суспільство, яка зачіпає його різні прошарки і прояви: від бомжа до президента, від прекрасного до потворного. Книга насичена актуальними темами наших часів: covid-19, українські політики, серед яких і сепаратисти, вороги України, висміювання ерефії та рашистів, а також любов до українських жінок з присмаком легкої еротики та гумору. У виданні поєднуються хвацький козацький стиль письма і оформлення, а також розкішні ілюстрації в стилі декоративного нео-гротеску. Частина коштів з продажу збірки йде на ЗСУ через волонтерську організацію СУВІАТО.   

"Сашко Обрій (Кучеренко) родом з Миколаївщини (м. Южноукраїнськ), за фахом атомник, за покликанням поет. Лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Василя Симоненка в номінації «За першу поетичну збірку». Учасник і переможець багатьох всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Автор чотирьох збірок поезій: «Абетка юності» (2015), «І.ДЕ.Я» (2016), "БУСОЛ" (2019), «Сокира сатири» (2021). Готує до виходу п’яту збірку пейзажної лірики «ПРОСТЕП». Презентував свої книги у більшості великих міст України.    

Творчість Сашка – це переважно громадянська (патріотична), пейзажна, філософська лірика, гумор, іронія, сатира. Питання національної ідентичності вважає ключовим і найактуальнішим для сучасних українців. Сашко є громадським активістом, ініціатором та ідейним натхненником просування історичної назви місцевості Гард в околицях сучасного Южноукраїнська в офіційному просторі міста", - інформують в ЗОУНБ.

Вхід вільний!

Нагадаємо, П'яний керманич намагався "відмазатися" від патрульних 500 гривнями (ФОТО)

Кримінальна "нумерологія" по-Закарпатськи: молодик хотів перетнути кордон на авто-примарі (ФОТО)

Здорова прогулянка в Ужгороді: відомо чому ці вихідні будуть не такими як завжди