1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Сваляві відбудеться виставка «Евакуйовані» артрезиденції «Аура міста»

02.12.2022 16:37 Культура

Із 3 по 10 грудня 2022 року за адресою м. Свалява, вул. Чорновола 3 відбудеться підсумкова виставка «Евакуйовані» артрезиденції «Аура міста».

Із 3 по 10 грудня 2022 року за адресою м. Свалява, вул. Чорновола 3 відбудеться підсумкова виставка «Евакуйовані» артрезиденції «Аура міста».

На відкритті виставки 3 грудня о 12:00 проходитиме благодійний аукціон, метою якого є збір коштів на придбання дронів для ЗСУ. Усі роботи, створені митцями на резиденції «Аура міста», а також роботи інших відомих українських художників, стануть лотами на аукціоні. Всього - понад 30 мистецьких творів.

Мистецька резиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» проходила 3 – 16 жовтня у м. Свалява. Темою резиденції стали історії переселенців, які втікали від російської окупації. Спілкуючись із цими людьми, художники й художниці рефлексували і створювали мистецькі твори.

Результат резиденції – виставка глибоких візуальних наративів про події та життя людей, що постраждали від наслідків агресивного вторгнення російської федерації. 

На додачу на виставці можна побачити результати фотопроєкту «розКАЖИ», де жінки-переселенки представлені в образах епохи Ренесансу.

Організатор - Громадська організація ЦСР «Дієва Громада» у партнерстві з благодійним фондом “Родини Кошеля”.

 Митці, що взяли участь у резиденції «Аура міста» Арттерапевтичній програмі «Евакуйовані»:

- Світлана Бойкова-Калюжна, Миколаїв, 

- Олег Винник-Штеп, Нова Водолага Харківської області, 

- Олександр Винник, Нова Водолага Харківської області, 

- Юлія Боярчук, Сєвєродонецьк Луганської області, 

- Олена Каїнська, Львів, 

- Дарія Бедернічєк, Львів.

Артрезиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» реалізується громадською організацією  «Центр спільного розвитку «Дієва громада» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини.