1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті відбудеться третій Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

15.08.2022 22:33 Культура

Цьогоріч на конкурс подали 116 стрічок з усього світу

Цьогоріч на конкурс подали 116 стрічок з усього світу

В Ужгороді відбудеться третій Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF). Про це повідомляють на сторінці  CMIFF - Carpathian Mountain International Film Festival в соцмережі Фейсбук.

Як зазначається, 116 кіно робіт було подано на кіно конкурс CMIFF 2022 з усього світу (Україна, США, Індія, Італія, Бразилія, Великобританія, Франція, Туреччина, Словаччина, Австрія, Німеччина, Іспанія та інші. )

Найбільше фільмів на конкурс (19) надійшло з України! "Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль CMIFF" у 2022 році підтримає важливу ініціативу м. Ужгорода та Закарпаття.

"Яку? Розповімо незабаром! Ми робимо все, що від нас залежить, аби кінофестиваль не тільки відбувся, а й підтримав важливу місію – розповідати про нашу неймовірну Україну, про її сміливих та відчайдушних людей та допомагати в ці непрості часи. Слідкуйте за новинами кіно конкурсу та кінофестивалю: важлива інформація незабаром!", - сказано в дописі.

Нагауємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У Генштабі попередили про небезпеку ракетних ударів з Білорусі 

Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатському посадовцю загрожує до 8 років тюрми: відомо, що накоїв (ФОТО)
Читайте на ГК:"Невтішні прогнози закарпатських рятувальників справдились": череда пожеж в області знищила гектари (ФОТО)