1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбудеться зустріч з розвідницею, волонтеркою та альпіністкою Аліною Косовською

08.07.2022 11:00 Культура

12 липня о 13:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться зустріч з розвідницею, волонтеркою, альпіністкою Аліною Косовською.

12 липня о 13:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться зустріч з розвідницею, волонтеркою, альпіністкою Аліною Косовською.

Вона презентуватиме свою книгу "Закарпатський Туристичний Шлях". Про це повідомляють у КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка".

Закарпатський Туристичний Шлях - найдовший гірський маршрут України протяжністю 398 км. Він пролягає через основні масиви та вершини українських Карпат. Мало хто проходив його за одну експедицію в літній період, і до 2022 року жодній людині не вдалось зробити цього взимку.

Аліна Косовська - туристка та гід, якій вперше вдалось пройти ЗТШ в зимовий період в стилі соло.

Експедиція тривала 5 тижнів і завершилась успіхом 14 лютого 2022 року. Весь цей час Аліна провела наодинці з суворою зимовою стихією та щодня просувалась до мети. Як саме вдалось подолати такий шлях та яка підготовка йому передувала, туристка розкаже на презентації книги "Закарпатський Туристичний Шлях.

Щоденник першої зимової експедиції'. В цій книзі зібрані щоденники літнього та зимового проходження маршруту, списки спорядження, хронологія підготовки.

Книгу можна придбати у авторки, а виручені кошти допоможуть армії - зараз Аліна працює на Донеччині у військовій аеророзвідці та купляє безпілотники за кошти, виручені з продажу її книг.

Нагадаємо, у Мукачеві відкрили виставку декоративно-прикладного мистецтва «Наш любий кРай» (ФОТО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)