1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

Волонтери Берегова провели вечір українських пісень (ФОТО)

12.06.2022 18:01 Культура 0

У міському центрі підтримки армії та переселенців, яким опікується громадська організація “Кожен може допомогти” (голова Богдан Гоцинець), відбувся цікавий захід – волонтери організували тематичний вечір української пісні. До мікрофону міг підійти кожен бажаючий і виконати любиму мелодію.

Прикметно, що майже всі композиції, що прозвучали, були патріотичного спрямування і прославляли Україну та її людей. Присутні гаряче аплодували й підспівували майже кожному номеру. Хвилю позитивних емоцій викликали акапелло у виконанні Ані Булгакової, її брата Євгенія, юної Елі Рогози з Київщини, Насті, Маші та інших солістів.

Не залишили байдужих і виступи ведучої вечора Марії Сіропченко та гітариста Станіслава, від яких почули знамениту “Черемшину”, “Човен” на слова Івана Франка, інші композиції.

Дехто підходив до мікрофона по кілька разів, бажаючи висловити свої почуття.

“Цією зустріччю намагалися привернути увагу до української пісні,- каже Голосу Карпат координатор програми Сандра Черешня.- Адже до недавнього часу в повазі були переважно російські мелодії. Прагнули переломити такий підхід і, здається, це нам вдалося.”

Організатори розповіли, що подібні тематичні заходи планують проводити і в майбутньому.

Нагадаємо, Угорські благодійники привезли на Закарпаття допомогу на 14 млн форинтів (ВІДЕО)