1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатська філармонія запрошує на концерт академічного камерного оркестру на підтримку ЗСУ

09.06.2022 11:10 Культура

Вечір 12 червня у великій залі Закарпатської обласної філармонії лунатиме неймовірна музика Ф. Мендельсона, Х. Арріага та В. Теличка.

Вечір 12 червня у великій залі Закарпатської обласної філармонії лунатиме неймовірна музика Ф. Мендельсона, Х. Арріага та В. Теличка.

Події сьогодення внесли в наше життя багато неспокою та тривоги. Для того, щоб заспокоїтися і оздоровити роботу серця і органів дихання артисти АКАДЕМІЧНОГО КАМЕРНОГО оркестру філармонії подарують ритми наповнені утаємничими вібраціями та надзвичайною мелодійністю.

Керівник – заслужений артист України Владислав ЮРОШ.

Диригент - заслужений артист України Віктор ПЛОСКІНА (Київ).

Співорганізатор події: Закарпатська організація Спілки композиторів України.

Початок концерту о 18:00.

Солюватиме у філармонійній події заслужений артист України Ференц ТОМИЧ.

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.). При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей. КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.

Коротко про соліста:

Томич Ференц Ференцович - український музикант, кларнетист, заслужений артист України, старший викладач, керівник естрадно-духового оркестру Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора.

Освіту артист здобув в Ужгородському державному музичному училищі та Львівській державній консерваторії імені М. В. Лисенка (клас професора Носова В. М.).

Ф. Томич за час роботи в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д. Є. Задора підготував понад 80 фахівців у галузі культури та мистецтв, які успішно працюють у музичних закладах області та за її межами, творчих колективах, продовжують навчання у вищих музичних закладах України та закордоном.

Музикант як концертний виконавець, активно виступає з концертами в Україні та закордоном. Зокрема, постійний учасник фестивалю класичної та сучасної музики «Музичне сузір'я Закарпаття», учасник фестивалів класичної музики Євгена Станковича, міжнародного фестивалю кларнетистів «Clarinetissimo» (2007 р.  - м. Брюссель, Бельгія  - виступив з сольним концертом в Королівській музичній академії та провів цілий ряд майстер класів зі студентами європейських музичних академій), учасник XIX міжнародного фестивалю «Київ - Музик - Фест» (2008), з програмою «Музика Карпатського регіону», учасник концерту, як соліст, у супроводі симфонічного оркестру Кошицької філармонії (2014 р., Словаччина). Бере участь у концертних виступах в різноманітних амплуа  - сольне виконання, у супроводі фортепіано, оркестру, органу, в різноманітних ансамблевих складах (зі швейцарським кларнетистом Віталієм Возняком, з бельгійським кларнетистом Гедвігом Швімбергом, зі словацьким кларнетистом, директором Кошицької філармонії - Юліусом Кляйном, з народним артистом України Валєрієм Буймістром (вокал-баритон) тощо.

Ференц Томич зробив цілий ряд записів з різноманітними концертними програмами на Закарпатському обласному телебаченні, пропагуючи найкращі взірці української та зарубіжної музики та здійснив ряд перекладів композиторів-класиків для саксофону.

Редакторка Марійка Коваль

Нагадаємо, В Ужгороді патріотичні мурали зобразили на огорожі стадіону «Авангард».

Читайте на ГК:На Закарпатті у підозрілого чоловіка виявили небезпечну знахідку: перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про погодні перипетії
Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників