1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбувся благодійний концерт на підтримку 128-ї бригади

09.04.2022 23:56 Культура

Виступив хор "Кантус" і музиканти Національної Філармонії.

Виступив хор

В Ужгороді 9 квітня у греко-католицькому Катедральному соборі відбувся благодійний концерт на підтримку 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.

Камерний хор "Кантус" дав концерт спільно з камерним оркестром, якому більшість колективу — це вимушено переселені музиканти Національної Філармонії України, які перебувають в Ужгороді. За словами художнього керівника і диригента хору "Кантус" Еміла Сокача, ініціативу організації спільних концертів виявив Вадим Борисов, концертмейстер симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Еміл Сокач розповів Суспільному: "Після першого концерту я не впізнав хор: вплив цих музикантів, цієї програми, яка імпровізовано відбулася, за одну-дві репетиції, і вплив тих музикантів — кращих оркестрових сил України, які є тут, був таким, що хор по-іншому заспівав. Для нас усіх це величезне емоційне піднесення і мотивація. І для глядачів також. Це духовна підтримка, мистецька підтримка, яку ми має нагоду зробити сьогодні".

Концерти проходять на підтримку 128-ї бригади. Наступний відбудете 10 квітня, о 17:00 в Мукачеві, у греко-католицькому Успенському соборі.

Нагадаємо: Закарпатець написав пісню про місто-герой на Київщині (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:“Та бо вона вобще висить”: відомо, куди поспішали поліцейські з сиренами в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен символ як оберіг: художниця із Закарпаття створює шеврони та маски-обереги для захисників (ВІДЕО)
Читайте на ГК:З 14 грудня реєстрація ТЗ буде здійснюватися за новим алгоритмом (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська