1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатка Неллі Сюч стала Заслуженою артисткою Угорщини

12.03.2022 18:52 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Відзнаку отримала “як визнання високих мистецьких здібностей та досягнень і примноження угорських театральних цінностей.”

Відзнаку отримала “як визнання  високих мистецьких здібностей та досягнень і примноження угорських театральних цінностей.”

Відповідне Свідоцтво закарпатці вручили в Будапешті міністр людських ресурсів Міклош Каслер та держсекретар цього ж відомства Естер Вітайош.

“Сценічну манеру Неллі Сюч, формування її ролей пронизує повна самовіддача, безмежна відданість театру, любов до глядача,”- написали про неї на своїй сторінці в соціальній мережі її колеги із Закарпатського обласного угорського драматичного театру, що діє в Берегові.

Народилася артистка у прикордонному селищі Вилок, що на Виноградівщині. У 1993 році успішно закінчила в Києві інститут культури імені Карпенка Карого, того ж року почала виступати в Закарпатському обласному угорському театрі імені Дюли Іллейша в Берегові. У 2006-му її запросили до театру ім.Чоконої в Дебрецені, а з 2013 вона почала виходити на підмостки головної сцени Угорщини – Національного театру в Будапешті.

Однак не пориває зв’язків і з першим своїм театром, продовжує виконувати провідні ролі і в Берегові, радуючи цим вдячного глядача.

Читачі Голосу Карпат щиро вітають землячку з високим званням і зичать нових творчих досягнень на підмостках Закарпаття, Угорщини, а можливо і Європи.

Нагадаємо, Високе визнання знаного скульптора з Мукачева: у Будапешті вручили нагороду закарпатцю (ФОТО)

Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ще такого світ не видів": на Закарпатті "пачкарі" придумали незвичайну схему (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська