1. Головна
  2. >
  3. Культура

"Музична терапія": у Перечинській школі мистецтв другий тиждень займаються із дітьми переселенців (ФОТО)

387
Культура Новини Перечина

Це ті діти, що були змушені тікати від війни зі своїх рідних домівок, але знайшли прихисток, розуміння й підтримку - психологічну й духовну, у закарпатців.

На щастя, у регіоні, не бомблять й не стріляють у мирних жителів. Наразі тут біженці почувають себе більш захищеними.

У Перечині уже другий тижень поспіль діти-переселенці відвідують місцеву школу мистецтв. Викладачі школи докладають усіх зусиль, аби ці молоді люди, яким довелося тікати від обстрілів, змогли забути усі негаразди й завдяки музиці відволіктись від жорстоких реалій.

Діти із захопленням вчаться грі на музичних інструментах та уже навіть освоїли певні ази цієї науки, відзначають викладачі.

У нашій Перечинській школі мистецтв уже другий тиждень гості. Гості, які вимушені були тікати від страшних подій, які сколихнули нашу країну. Але ми дуже раді знайомству з цими неймовірними дітьми і викладацький склад нашого закладу докладає максимум зусиль для того, щоб ці прекрасні молоді люди забули всі негаразди, які трапились з ними. Наші спеціалісти показують, розказують та демонструють різні види робіт на інстументах, які з захопленням дітки роздивляються, пробують виконувати якісь нескладні вправи і це неймовірно - їхні оченята з радості горять. Це не може не тішити. Гітара, скрипка, фортепіано та багато інших інструментів, які дітки спробували частково освоїти. Але найбільшу цікавість у молоді викликала ударна установка (барабани). Це потрібно було бачити! Вони раділи, пробували вправно відбивати такт (не все виходило), але це було весело. Ми віримо, що ці діточки забудуть про неприємне, про вибухи і страшне слово ,,війна’‘ буде тільки словом. Хочу висловити подяку всім тим, хто з великим серцем і душею присвятив час цим чудовим діткам. Слава Україні! Все буде Україна! - пише на сторінці в мережі Фейсбук Євгеній Кул.

Нагадаємо, у селі Федора Фекети на Закарпатті варили бограч та збирали гроші для українських військових (ФОТО)

 

Читайте також: