1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

В Ужгороді організують фентезі-вечір: відомо, де і коли

11.02.2022 23:16 Культура 0

Подія відбудеться вже наступного тижня

В Ужгороді організують фентезі-вечір: відомо, де і коли

17 лютого  о 17:00 у Закарпатській обласній  універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16)  відбудеться літературний вечір „Світи Джона Толкіна” (місце фентезі в сучасній літературі), присвячений 130-річчю від дня народження засновника фентезі як сучасного жанру в літературі Джона Рональда Руела Толкіна.

Саме завдяки йому фентезі став таким популярним жанром у всьому світі, і сучасна людина, обтяжена техногенною цивілізацією, намагається побачити іншу, втрачену нею грань буття, за звичною оболонкою життя намагається побачити щось більше – справжнє обличчя світу, внутрішню  суть явищ і речей. Звичайно, завдяки Голлівуду про Толкіна знає вже весь світ. Його “Володар кілець” і “Хоббіт” – це, мабуть, кращі фантастичні книги за останній час. Але, ось про автора шанувальники часто знають лише в загальних рисах. Тому запрошуємо приєднатися до нас, щоб дізнатися про фентезі більше.

Початок о 17 год.

Також зазначається, що відповідно до постанови КМУ №1240 бібліотека обслуговуватиме виключно користувачів, які мають довідку або сертифікат вакцинації, ПЛР тест або довідку про одужання від COVID 19.

Найсвіжіші новини: