1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Попелюшка з Мукачева стала лауреатом Всеукраїнської літературної премії

30.01.2022 22:28 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Краща дитяча письменниця - Попелюшка з Мукачева. Принаймні такої думки дотримується комісія з присудження Всеукраїнської літературної премії імені Всеволода Нестайка.

Краща дитяча письменниця - Попелюшка з Мукачева. Принаймні такої думки дотримується комісія з присудження Всеукраїнської літературної премії імені Всеволода Нестайка.

Саме сьогодні, 30 січня, у день народження Всеволода Нестайка лауреатом премії названо закарпатську письменницю Валентину Попелюшку. Її книга "Украдені" - трилер про викрадених дітей, які борються за своє визволення - отримала визнання і юних читачів, і членів комісії.

Валентина Попелюшка (Валентина Жук) – член Спілки письменників України, волонтер, член Мукачівського осередку ВГО “Союз Українок”, мукачівського літературного об’єднання "Рідне слово". І при тому ще й "кухар у ТОВ "Фоззі-Фуд", як подано на її сторінці в соцмережах.

30 січня - день народження непреревершеного дитячого письменника Всеволода Нестайка Всеволод Нестайко (1930-2014рр) – класик дитячої літератури, його твори внесено до «Особливого почесного списку Г. К. Андерсена» як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. Торік на честь письменника запроваджено Всеукраїнську премію його імені і першим лауреатом стала наша Попелюшка.

Василь Садовий

Читайте на ГК:Біль, сум, сльози: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій вантажівки намагався дати хабаря поліцейським: відомо причину (ФОТО)
Читайте на ГК:Мабуть йому “не догодили” в ритуальних послугах: відомо, що накоїв закарпатець (ФОТО)