1. Головна
  2. >
  3. Культура

В Ужгороді "палатимуть" турецькі пристрасті (ФОТО)

242
Культура Новини Ужгорода

Після великого кола новорічного-різдвяних дитячих вистав найбільший театр Закарпаття запрошує на зустріч із прекрасним і дорослого глядача.

В Ужгороді "палатимуть" турецькі пристрасті (ФОТО)

Закарпатський муздрамтеатр покаже глядачам глядачам у суботу "турецькі пристрасті".

У суботу, 22 січня, о 18.00 на великій сцені Закарпатський муздрамтеатр покаже іскрометну комедію видатного турецького драматурга Азіза Несина «Задуши мене в обіймах». Це прекрасний спектакль, смішний і сумний водночас, про любов, самотність і вічну молодість душі. Постановку вистави здійснив відомий режисер Олександр Саркісьянц, у ролях – провідні актори Олександр Мавріц, Лариса Білак, Наталія Засухіна, Клара Берец, Світлана Мавріц, Юдіта Чорна, Дмитро Гнатюк та інші.

У центрі неймовірної історії – дві жінки-сусідки, які мріють про кохання. Та одиноких героїнь стурбувало повідомлення у пресі про маніяка, який під виглядом контролера газових колонок приходить до самотніх жінок. Дзвінок у двері не змусив себе довго чекати…

У п’ятницю, 21 січня, о 19.00 на малій сцені «шерегіївці» покажуть сучасну трагедію А.Іванова «З училища». Для дітей у суботу, 22 січня, о 12.00 на малій сцені покажуть «Майстри чудес» Марини Смілянець, а в неділю, 23 січня, о 12.00 – казку Е.А.Гофмана «Мишачий король або Лускунчик». Про це інформують у Закарпатському театрі імені братів Шерегіїв.

Нагадаємо, у краєзнавчому музеї Перечина відтворювали традиції "бабиного вичора" (ФОТО)

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber