У Мукачівській бібліотеці для дітей презентували книжку-листівку про Берті Бачі - найвідомішого сажотруса у місті.

Мукачівська письменниця Наталія Стоянова презентувала книжку-листівку з елементами розмальовки «Найкраща прикмета». У книжечці розповідається історія про найвідомішого сажотруса Мукачева Берті Бачі, інформує Мукачівська міська рада.
«Найкраща прикмета» може стати доброю згадкою про казкове місто, адже у комплекті до неї є стилізований подарунковий конверт-листівка. Окрім того, для діток є гарна нагода проявити себе у малюванні, адже ілюстрації до книги виконані з елементами розмальовки.
Нагадаємо, раніше ми писали про важливе повідомлення від КП «Водоканал м. Ужгород».
Читайте на ГК:Серце розривається від болю: Закарпаття втратило ще одного захисника (ФОТО)Читайте на ГК:Закарпатця обвинувачують у розбещенні 8-річної дівчинки: чоловік постане перед судом (ФОТО)
Читайте на ГК:65 вулиць Мукачева залишаться без води: оприлюднили список "щасливчиків"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська