1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

Гості "Червеного вина" у Мукачеві мають мати COVID-тести або сертифікати

10.01.2022 10:55 Культура 0

За два дні у Мукачеві стартує наймасштабніший винний фестиваль Закарпаття – "Червене вино".

Гості "Червеного вина" у Мукачеві мають мати  COVID-тести або сертифікати

"Червене вино 2022" триватиме протягом п'яти днів, 12 - 16 січня, на локації у парку "Центральний". Тут традиційно працюватимуть винні, гастрономічні та сувенірні локації.

Участь в традиційному фестивалі  візьмуть 24 кращих виноробів Закарпаття, їжу для гостей готуватимуть на 16 гастрономічних локаціях.

Втім, у зв'язку із діючими протиепідемічними обмеженнями, для вільного пересування локаціями фесту, гостям потрібно мати при собі один із документів, а саме: COVID-сертифікат, ПЛР чи експрес тест із негативним результатом або сертифікат про одужання від коронавірусу.

Про такі вимоги дрібним шрифтом інформують у програмі анонсованого фестивалю.

Детальніше із програмою фестивалю можна ознайомитись за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

До слова, фестиваль «Червене вино» в Мукачеві був започаткований 1996 року. Він проходив у центрі Мукачева, займаючи центральні вулиці та площі міста. У 2016-му році фестиваль вирішили провести у новому форматі. Свято вина перемістили із центру міста до оновленого парку тоді "Перемоги", а нині перейменованому в "Центральний". Тут для проведення фесту навіть підготували ціле містечко із дерев'яних будиночків та терас. Відтоді фестиваль остаточно змінив локацію і проходить у згаданому парку. Однак, минулоріч через карантинні обмеження фестиваль вперше за всю його історію відбувся онлайн.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, у центрі Мукачева була своя "статуя Свободи": куди вона зникла? (ФОТО) 

Найсвіжіші новини: