1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

У Берегові відзначили нагородами юні таланти (ФОТО)

08.12.2021 13:27 Культура 0

Традиційно наприкінці року вшановували і нагороджували здібних дітей та їх наставників у Закарпатському угорському інституті.

Зібрання вікрила директор Центру перепідготовки кадрів ЗУІ Наталія Вароді. Вона щиро вітала переможців різних конкурсів та педагогів, що їх готували, бажала подальших досягнень.

“Кожен з нас отримує від Господа різні дари: хто мудрість, інший – знання, третій – віру чи вміння лікувати, але головне – необхідно скористатися ними,“ - зазначила виступаюча, цитуючи апостола Павла.

Виконуючий обов’язки Генерального консула Угорщини в Берегові Мігай Андраш Беке наголосив, що благодійний фонд “Геніус”, який організовує для обдарованих дітей різні змагання, багато робить для пошуку талановитих дітей, їх подальшого розвитку.

“Відчувається, що ця справа знаходиться в добрих руках,” – зазначив дипломат.

Президент ЗУІ Ілдика Орос щиро дякувала дітям, їх батькам та педагогам  за плідну співпрацю, бо лише так можна добитися вагомих результатів у вихованні всебічно розвинутих дітей, закликала ніколи не забувати своїх перших наставників та місто, звідкіля починали  шлях у доросле життя.

Ректор вишу Іштван Черничко відмітив, що особисто був присутній на різних конкурсах і мав змогу сам переконатися в неординарних здібностях дітей.

Відзначали таланти у трьох номінаціях. Перша – в категорії піаністів. Тут у конкурсі взяли участь 44 юні дарування. Відповідні Дипломи та подарунки вручали не лише юним музикантам, а й їх педагогам. Пиміром, три рази виходила на сцену Катерина Леврінц, яка, окрім цього, ще й виступала разом зі своїми вихованцями. Це саме можна сказати і про Лейлу Колонич.

У спецпроекті імені першого ректора інституту Калмана Шооша брали участь 47 викладачів та студентів. Призи тут теж вручали у трьох категоріях: викладачам так званого мандрівного університету, фахівцям з підготовки методичної літератури та суто самим  вихованцям.Останніх було 36, їм присудили іменні стипендії. 

Насамкінець групі осіб вручили свідоцтва про успішне складання іспитів на курсах з вивчення різних мов.

У перервах між врученнями відзнак аудиторії дарували чудові музичні композиції переможці конкурсу піаністів. 

Нагадаємо, у Берегові готуються до Різдвяного ярмарку