1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Мукачеві вручатимуть нову літературну премію для молодих письменників

25.11.2021 12:19 Культура

Молодим авторам-письменникам присуджуватимуть Літературну премію імені Ю.Мейгеша, зараз призовий фонд премії – 15 тисяч гривень.

Молодим авторам-письменникам присуджуватимуть Літературну премію імені Ю.Мейгеша, зараз призовий фонд премії – 15 тисяч гривень.

На черговій сесії Мукачівської міської ради затвердили Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша у новій редакції. Затвердили також і персональний склад комісії по присудженню премії.

Щорічна міська літературна премія імені Юрія Мейгеша заснована Мукачівською міською радою на честь одного з найбільш відомих українських письменників Закарпаття ХХ століття, почесного громадянина міста Мукачева.

Премія присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які зареєстровані за місцем проживання на території Мукачівської міської ОТГ.

Сума премії становить 15 тисяч гривень, до участі допускаються твори молодих авторів віком від 16 до 35 років. Нагородження переможців приурочується до Днів міста Мукачева та проводиться під час засідання сесії Мукачівської міськради.

Нагадаємо, Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 листопада 2021.

Читайте на ГК:“Це була б миттєва смерть”: 128 бригада застосувала нову тактику проти росіян (ФОТО)
Читайте на ГК:Порушив заборону: закарпатець “поплатиться” за спалювання рослинності (ФОТО)
Читайте на ГК:Без батька залишилася маленька донечка: у Мукачеві попрощаються з поліцейським, що загинув на Бахмутському напрямку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська