1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Юна оперна діва з Берегова презентувала черговий кліп до річниці смерті батька (ФОТО)

13.11.2021 13:45 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Це вже третій відеокліп юної оперної діви із Закарпаття. До цього світ побачили у її виконанні арії Джудітти і оперетти “Giuditta” Франца Лехара та Сільви з “Королеви чардаша”.

Акторка Київського театру оперетти Олеся Матей випустила відеоролик на легендарну композицію Андреа Бочеллі “Con te partiro”, яку виконує разом з партнером Петром Челелі в розкішному, нещодавно відреставрованому залі  “діамантового” мистецького закладу України.

Це вже третій відеокліп юної оперної діви із Закарпаття. До цього світ побачили у її виконанні арії Джудітти і оперетти “Giuditta” Франца Лехара та Сільви з “Королеви чардаша”.

Народилась Олеся в мистецькій сім’ї Ольги та Олександра Матеїв. Її батьки – режисери Берегівського народного українського театру ім.Я.Бандурович, автори багатьох вистав. Саме у їх п’єсах дівчина, яка виступала на сцені з шести років, зіграла свої перші ролі, зокрема у “Синій пташці”, “Дівчині весні”, “Світлі зачарованих Карпат”, “Одного разу в Берегсасі” та інших. Допомагала Олесі освоювати нелегку акторську майстерність і бабуся – мати батька, теж незмінна учасниця колективу.

Танцювальні “па” їй змалку прищеплювали  знані майстри жанру,  керівники зразкової студії бальних танців подружжя Вікторія та Людвіг Бундаш. 

Брала участь у численних пісенних, театральних, декламаторських та інших конкурсах, де виборювала призові місця, була навіть “Віце-міс” Ужгорода. У 2007 році виступила на відбірковому конкурсі “Children’s EuroStar”, де стала “срібним” лауреатом. Це і стало поштовхом до вибору майбутньої професії.

Після навчання у Берегівській дитячій школі мистецтв та Ужгородському музичному коледжі ім.Д.Задора, поступає в Київську Національну музичну академію ім.П.Чайковського. За роки  здобуття тут професійної освіти (2013-2019) виконує на сцені оперні партії Орфея у виставі “Орфей та Єврідіка”, мадам Нолан у “Медіумі”, Зибели – у “Фаусті” Керубіно – у “Весіллі Фігаро”, багатьох інших. Дебютувала також у кінострічках, зокрема детективному художньому фільмі “Хамелеон”, серіалі “Агенти справедливості”, короткометражці “Дві сестри” тощо. Систематично грає у виставах Київського Антрепризного класичного театру. 16 жовтня 2021 року на запрошення відомого маестро Бойдара Ніколова взала участь у сольному концерті у Відні. До цього побувала з виставами  в багатьох інших країнах Європи та світу.

27 жовтня нинішнього року виповнилася друга річниця із дня раптової смерті її батька – Олександра Матея, яку переживала вся громадськість Берегова. До цієї сумної дати юна оперна діва на знак пам’яті присвятила вже згадуваний кліп “Con te partiro”. Усі названі відеоролики можна переглянути на Ютубі.

Олесі Матей – лише 27, а позаду вже стільки успішних ролей. Безперечно, попереду ще багато мистецьких досягнень, якими берегівчанка радуватиме серця шанувальників її таланту.

Нагадаємо, на Закарпатті сталася моторошна ДТП за участі мотоцикліста (ФОТО)

Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ще такого світ не видів": на Закарпатті "пачкарі" придумали незвичайну схему (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська