1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві стартувала масштабна культурна подія (ФОТО)

01.11.2021 20:05 Культура

Напередодні Мукачівський драматичний театр запросив шанувальників театрального мистецтва на відкриття 75 театрального сезону.

Напередодні Мукачівський драматичний театр запросив шанувальників театрального мистецтва на відкриття 75 театрального сезону.

Театр відкрив ювілейний сезон прем’єрою комедії Юрія Крилівця «Глядачам дивитись суворо заборонено» за п’єсою французького драматурга Жана Марсана.

Глядачам представили унікальну можливість побачити виставу-навпаки, виставу «виворіт» — що насправді відбувається за сценою, у закуліссі та гримерних. Нам (глядачам) вдалося підглянути все: від непомірних амбіцій, конкуренцій, враженої гідності, ворожнечі і пристрастей на театральній «кухні» до гучних прем'єр, підбору п’єс, вибору акторів, роботи режисера, стосунків акторів …

У публіки тонкий французький гумор про театральне «потойбіччя» з усіма конфліктами, що частенько нагадували комічні ситуації, викликав щирий сміх. Видовищними стали і хореографія, і костюми та реквізит, протягом вистави актори багато танцювали та переодягалися по декілька разів. Все дійство на сцені ефектно підкреслили оновлені світло та звук.

Тож продумана до дрібниць режисерська постановка у тандемі з акторами, які на найвищому рівні грали практично самих себе викликала тільки найкращі емоції у глядача: по закінченні вистави зал стоячи аплодував, інформує Управління освіти, культури, молоді та спорту.

3