1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті вирішили реорганізувати обласну бібліотеку для дітей та юнацтва

19.10.2021 14:46 Культура

Облрада хоче реорганізувати Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва.

Облрада хоче реорганізувати Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104-106 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, з метою підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад Закарпатської області, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і кадрового потенціалу,  обласна рада вирішила:

1. Реорганізувати (припинити діяльність) Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 00435867, шляхом приєднання до Комунального  закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 02219240.

2. Встановити, що Комунальний  заклад «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 02219240, є правонаступником усіх прав та обов’язків Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 00435867.

3. Закріпити за Комунальним  закладом «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 02219240, на праві оперативного управління все  майно реорганізованого комунального закладу, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

4. Створити комісію з реорганізації (припинення) Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 00435867, у складі згідно з додатком.

Установити, що до комісії з реорганізації переходять повноваження щодо здійснення керівництва і діяльності Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 00435867, на період його реорганізації.

5. Встановити термін для пред’явлення вимог кредиторів – два місяці з дня опублікування оголошення про припинення юридичної особи у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання.

6. Комісії з реорганізації :

6.1.В установленому законом порядку в триденний термін повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо припинення Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради, код ЄДРПОУ 00435867, шляхом реорганізації (приєднання) і подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

6.2. Попередити всіх працівників Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради про реорганізацію, про можливе вивільнення та забезпечити їх соціально-правові гарантії у порядку та на умовах, визначених законодавством України.

6.3. Забезпечити підготовку та подання державній службі зайнятості списків осіб, які вивільняються у зв’язку з реорганізацією.

6.4. Після закінчення двомісячного терміну для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог, скласти передавальний акт та подати його на затвердження до Закарпатської обласної ради.

6.5. Вжити інших заходів, пов’язаних з реорганізацією, у порядку, встановленому чинним законодавством України.

6.6. Після закінчення процедури реорганізації, але не раніше двох місяців з дати публікації повідомлення, подати державному реєстраторові документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради.

7. Встановити, що це рішення набирає чинності після його погодження Міністерством культури та інформаційної політики України в установленому Законом порядку.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Голова ради                                                                              Олексій ПЕТРОВ

Нагадаємо, Закарпатська облрада хоче об’єднати позашкільні освітні заклади, батьки обурені (ВІДЕО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська