1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Пий до дна". Закарпатський гурт презентував новий кліп (ВІДЕО)

11.10.2021 14:19 Культура

Гурт «Рокаш» презентував в Ужгороді новий кліп "Пий до дна" гурту Рокаш.

Гурт «Рокаш» презентував в Ужгороді новий кліп

Кліп був знятий в період карантину. Відеограф кліпу -ужгородський митець Тимофій Шмайда, повідомив Заголовок. Про це розповіла Ірина Янцо, яка здійснювала кольорокорекцію роботи.

«Ми знімали кліп, коли у нас не було через карантин концертів. Зате було натхнення, знайшлася творча частина людей, яка нас підтримала. Зв’язалися з Тимофієм, він відгукнувся. А Віктор Янцо перед тим написав класну пісню. Що захотілося шукати партнерів, щоб зняти кліп», - каже Ірина Янцо.

  Знімали відео упродовж трьох днів, головним героєм став автор пісні. Каже, палинку під час зйомок не дегустували, але дали з собою. Пісень про алкоголь у гуру є багато, але все на основі народної творчості.

«У нас вже є пісня «Палиночка біла, біла», але це не про це. Це пісня про те, що «пий до дна- жий до ста, і не буде ніколи доста». Це гра слів така. Вживається для гарного настрою, для того щоб стало веселіше на душі. Локаціями були Чинадіївський замок та Перша закарпатська палинчарня. У кліпі я перевтілююся у різні образи, - розповів Віктор Янцо. 

Нагадаємо, В Ужгороді людей із критичним мисленням випробовуватимуть "обманом".

Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про погодні перипетії
Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська