1. Головна
  2. >
  3. Культура

Відомі прізвища претендентів на керівні посади в закладах культури Виноградівської громади

771
Культура Новини Виноградова

За управління колишньою Центральною районною бібліотекою боротимуться дві кандидатури. На посади в інших закладах – тільки по одному охочому.

Відомі прізвища претендентів на керівні посади в закладах культури Виноградівської громади

Відділ культури та туризму Виноградівської міської ради оголосив імена претендентів, які вчасно подали документи для участі у конкурсі  на керівні посади в закладах культури Виноградівської громади.

Претендентами на керівні посади в закладах культури по завершенню прийому документів, є:

1. Директор комунального закладу «Виноградівська публічна бібліотека»: - Вашкеба Каталіна Гейзівна, Кедик Світлана Василівна

2. Директор комунального закладу «Виноградівський історичний музей» - Тороцкезі Людмила Василівна

3. Директор комунального позашкільного навчального закладу «Олешницька мистецька школа» - Сігетій Ганна Іванівна

4. Директор комунального позашкільного навчального закладу «Широківська мистецька школа» - Стасюк Альона Михайлівна

Нагадаємо, відділ культури та туризму Виноградівської міської ради 08 вересня 2021 року оголосив конкурс на посади директорів 4 закладів культури району. Прийом документів для участі у конкурсі і формування конкурсної комісії здійснювалися протягом 30 днів з часу оголошення конкурсу в газеті «Новини Виноградівщини» та на сайті Виноградівської міської ради.

З авторськими проектами програм розвитку закладів культури можна ознайомитися особисто у відділі культури та туризму Виноградівської міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо кандидатур на керівні посади в закладах культури – приймаються з 11 по 18 жовтня 2021 на пошту - 90300, Закарпатська область, Берегівський район, м. Виноградів, пл.Миру, 3, відділ культури та туризму Виноградівської міської ради та на електронну адресу - vinvkt@ukr.net.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber