1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

Берегово: цирк не приїхав (ФОТО)

06.10.2021 17:33 Культура 0

Уперше в місті 5, 6 і 7 жовтня мав виступати Київський професійний цирк “Олімп”. Однак у зазначені дати вистави не відбулися.

Повсюдно на видних місцях Берегова майоріли величезні плакати, які закликали громадян придбати майже 100-гривневий квиток на програму, в якій мали б вийти на арену улюблені герої мультфільмів та коміксів і навіть останній живий пітекантроп. У людних місцях роздавились і зменшені варіанти реклами. Зазначались і телефони, по яких можна було замовити квитки.

Учора, 5 жовтня, частина містян з дітьми о 17.30 прийшли на автовокзал, на майдані якого мали розмістити шатро цирку. Проте територія пустувала.

Запитав у знайомої кіоскерші, що торгує на зупинці, а де ж розрекламовані артисти?

“А вони виставу перенесли”,- почув у відповідь.

“Чому ж не написали про це на плакатах, своєчасно не поінформували потенційних глядачів?” – напрошувалось риторичне запитання. У цивілізованому світі так не робиться. Але зовсім забув, що нам до останнього ще далеко.

Правда, та ж кіоскерша згадала, що ніби-то було повідомлення про перенесення вистав у соціальній мережі. Але ж у Фейсбуці зареєстровані далеко не всі. Персонально я, приміром, таку інформацію не помітив.

Не завадило б також піарникам цирку подружитися з українською граматикою, бо правильно буде написати на листівках “Уперше в Берегові”, а не “Вперше в Берегово!”

Хоча це – теж своєрідний “цирк на дроті”.

Нагадаємо, В Ужгороді виступить Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України.