1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

У берегівських Яношах відбувся перший гастрономічний фестиваль мисливських страв (ФОТО)

Культура 0

На численних експозиціях тут були широко представлені різноманітні мисливські трофеї та опудала звірів багатющих на них закарпатських лісових угідь.

Родзинкою демонстрації став любимий малечою гумовий динозавр, завезений сюди з сусіднього денопарку.

Все ж апогеєм дійства стало приготування делікатесних страв з дичини. Кухарі стримано ділились рецептами їх варіння, але радо давали покуштувати.

Поки “специ” чаклували над казанками, на сцені демонстрували свою майстерність самодіяльні художні колективи. Як завжи оплесками зустрічали глядачі виступи танцювальних колективів з Гечі “Синя віола”, Чоми – “Бокрета”, шоу-гуртів “Атас” та “Стріт денс” з Берегова. Зачарували вишуканими спортивними танцями члени популярного клубу “Гармонія”.

А пізно вечером публіку розважав гурт “Життя” на чолі з відомим гумористом Володимиром Балацьким, якого всі більше знають як Піткін. Аудиторії сподобались їх життєстверджуючі композиції, що виконувались на трьох мовах – українській, угорській та російській. Звучали того дня й “Червона рута”, й композиції з репертуару Олександра Пономарьова, і, звичайно, власні та популярні угорські мелодії.

А перед масовим гулянням учасників вітали голова Берегівської міської об’єднаної територіальної громади Золтан Бабяк, консул дипломатичного представництва Угорщини в Берегові Барна Фюлеп, депутат обласної ради Чаба Пийтер, староста села Яноші Аттіла Варга. Всі вони говорили про те, що нинішньому поколінню необхідно зберігати наші природні багатства, не винищувати їх, а, навпаки, примножувати.

Перший фестиваль мисливських страв завершився дискотекою.

Нагадаємо, На Закарпатті вже збирають осінні опеньки (ФОТО)