1. Головна
  2. >
  3. Культура

В Ужгороді покажуть "Володаря мух" та презентують "20+1 або Земля мертвих" (АНОНС)

159
Культура Новини Ужгорода

В головній книгозбірні Закарпаття відбудуться яскраві культурні події.

В Ужгороді покажуть "Володаря мух" та презентують "20+1 або Земля мертвих" (АНОНС)

Про події повідомила завідувачка відділом проєктної і соціокультурної  діяльності КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка" Закарпатської обласної ради Євгенія Напуда.

15 вересня  о  17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться перегляд фільму „Володар мух” за романом  Вільяма Ґолдінґа.
Вільям Ґолдінґ — англійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури. Всесвітню славу він здобув як автор роману «Володар Мух» — справжнього шедевра світової літератури.

"Це роман-притча, роман-символ, роман-антиутопія... Мабуть, найжорстокіша. Внаслідок авіакатастрофи кілька дітей потрапляють на безлюдний острів, дуже схожий на райський куточок. Безмежний океан, тропічні пальми, кришталеве джерело, таємнича печера... Тут є все, крім дорослих. У маленькій громаді відразу визначаються два лідери. Починається боротьба за владу. І надто скоро діти забувають не тільки про дружбу й порядність, а навіть про людську подобу... Межа, яка відділяє людину від тварини, дуже тонка. І боятися треба не того звіра, що десь зовні. Набагато страшніший той, що всередині в кожного...", - зазначають в анонсі події.

Вже наступного дня, у четвер 16 вересня, на відкритті Чендей-Фест 2021 в головній книгозбірні краю  Павло Вольвач презентує книгу "20+1, або Земля мертвих ".
О 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться відкриття "Чендей-Фест 2021" та презентація книги Павла Вольвача „20+1, або Земля мертвих”

"20+1 або Земля мертвих" — книжка в жанрі кросовер, в якій Павло Вольвач використовує класичні засоби мемуаристики не лише задля створення галереї знакових портретів доби, а й задля вибудови власної біографії як плетива «перехресних стежок» з усіма тими діаметрально різними людьми.
"Поруч із класиками української літератури тут присусідилися люди-­тіні родом із люмпен-криміналізованих запорізьких «посьолків», в одній компанії опинилися музикант із солідним тюремно-героїновим стажем, «запоребрикові» контркультурні діячі, призабуті вітчизняні політв’язні, й ця неоднорідність прозових рисунків Вольвача дозволить читачеві пробратися до кухонь абсолютних геніїв та істинної нечисті, почути мертвих — побачити живих", - поінформувала Євгенія Напуда.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше,  в Ужгороді прцюють "Гастрономічний квартал" та "Їж Двіж"

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber