1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

У Берегові на джазовий фестиваль безкоштовно довозитимуть глядачів (АНОНС)

Культура Новини Берегова 0

3-4 вересня в Берегові відбудеться Міжнародний джазовий фестиваль.

У Берегові на джазовий фестиваль безкоштовно довозитимуть глядачів (АНОНС)

До міста над Верке приїдуть кращі гурти з країн Вішеградської групи, де нині головує Угорщина. Тому саме її консульство в Берегові – один з головних організаторів свята джазової музики.

“У фестивалі візьмуть участь чеське “Тріо Райнашек”, словацьке “АМС”, угорське Петера Шаріка, польський музикант Пйотр Вілезал та ужгородський “Пап-джаз квартет”,- розповів на сьогоднішній прес-конференції заступник керівника дипломатичної установи Мігай Беке.

Консульство підготувало для журналістів приємний сюрприз – пряме спілкування по скайпу з Петером Шаріком. Музикант поінформував медійників, з якою програмою виступатимуть в Берегові. Це, зокрема, стилізовані під джаз класичні твори Бейли Бартока.

“Готуємось до фесту з неабияким натхненням,- акцентував музикант.- Ми завжди охоче їдемо туди, де нас радо приймають. У Берегові вже виступали неодноразово, тут чудова публіка.”

Поділився Петер Шарік і найближчими планами. Одразу після виступу в міському амфітеатра гурт їде на гастролі в Туреччину, де демонструватимуть ту саму програму, що і на Закарпатті.

“Експеримент з Бартоком виявився досить вдалим,- продовжував музикант.- На одному з концертів глядачі навіть танцювали під наші композиції.”

Вхід на “Арену Берегово” – безкоштовний. Попри це з центральної площі Ференца Ракоці теж безкоштовно кожні півгодини курсуватимуть спеціальні автобуси, які підвозитимуть гладачів до амфітеатру. А в перервах між виступами розігруватиметься лотерея, квитки якої роздаватимуть при вході. Головний приз – дві сімейні путівки для проживання в готелі “Гелікон” з повним обслуговуваням і харчуванням. Також можна буде виграти комплекти угорських вин та CD-диски з композиціями гурту Петера Шаріка з автографами музикантів.

“У майбутньому хочемо зробити цей фестиваль традиційним,- сказав насамкінець Мігай Беке.- Щоб прищепити якнайбільшому колу людей любов і до джазової музики.”

Нагадаємо, Журналісти TV21 “Ужгород” привезли з угорського фестивалю “Kultfilm 7” три призи (ФОТО) 

Найсвіжіші новини: