1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Не достатньо бути "храмом історії": у місті над Латорицею реалізують унікальний проєкт

30.08.2021 10:15 Культура

У Мукачеві реалізують проєкт «Хроніки замку Паланок».

У Мукачеві реалізують проєкт «Хроніки замку Паланок».

Замок Паланок – це унікальна пам’ятка культури національного значення з багатою на події історією, загадками та таємницями.

Завдяки сильному впливу європейської архітектури, культури і особистостей Мукачівська фортеця не схожа на решту замків України і тому є надзвичайно привабливою для туристів. Однак, щоб залишатись цікавим для відвідувача, музею вже недостатньо бути «храмом історії» чи «сховищем» експонатів, що припадають порохом у традиційних виставкових залах. Більшість історичних експозицій в регіоні є традиційними виставковими залами з припорошеними експонатами, застарілими технологіями та підходами.

У проекті "Хроніки замку "Паланок" завдяки поєднанню сучасних інтерактивних і цифрових технологій та цікавого історичного контенту, буде створено сучасний багатофункціональний інтерактивний простір для представлення історії унікальної пам’ятки, просвітницької та навчальної діяльності, реалізації творчих проєктів та активного дозвілля мешканців громадиЦе допоможе перетворити відвідувача з пасивного споглядача на активного учасника експозиції.

Проект «Хроніки замку Паланок» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Український культурний фонд, Державного агентства розвитку туризму за підтримки УКФ.

Нагадаємо, "Приборкувачі гірських карпатських річок": у мережі показали рідкісне фото 1939-го року (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатка зробила “непристойну” пропозицію патрульним: як жінка поплатиться за свою витівку? (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті вирувала пожежа на складі: залучались три одиниці техніки
Читайте на ГК:“Створює особливий звук”: замість дзвонів використовують унікальний інструмент (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська