1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття очима угорців: вийшов новий туристичний довідник (ФОТО)

19.08.2021 12:28 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Путівник під такою назваю вийшов у видавництві Shank. Відредагував довідник заступник голови Закарпатської угорської туристичної ради Йосип Торпої.

До підготовки матеріалів були залучені 15 авторів – відомих краєзнавців, науковців, журналістів, 13 професійних фотографів. Путівник на 450 сторінках знайомить читача з історією та географією краю, його фауною і флорою, визначними місцями, пам’ятниками і храмами, традиціями, надає інформацію про різні райони області, описує соціальну складову. Окрім цього, зустрічаємо тут перелік знаменних дат, розповіді про традиційні фестивалі, що проводяться в регіоні, народне вбрання, гастрономію тощо.

“Такого вичерпного і професійного путівника досі не було”,- висловив свою думку на презентації видання в Будапешті уповноважений міністра Угорщини Іштван Грежа, який координує співпрацю між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями.

У передмові до книги цю позицію підтвердив і голова Закарпатської угорської туристичної ради Андраш Мештер. У розмові з кореспондентом Голосу Карпат він зауважив, що наразі вивчається питання про публікацію розділів путівника окремими томами.

“Аби полегшити орієнтування в матеріалах довідника, розміщено ряд карт регіонів, про які йде мова,- ділиться з нашим виданням Йосип Торпої.- Вказуємо також пішохідні маршрути для бажаючих відвідати місця, що описуються.”

Нині з матеріалами довідника можна ознайомитись у PDF варіанті в Інтернеті. А незабаром путівник побачить світ і на українській мові.

Нагадаємо, У Берегові звучатиме всесвітньовідома кантата “Карміна Бурана” (АНОНС)

Читайте на ГК:На Закарпатті вщент згорів автомобіль
Читайте на ГК:На Закарпатті жінка загинула страшною смертю: що з нею сталося
Читайте на ГК:На Берегівщині «Кухня милосердя» отримала генератор від Карітасу Сомбатхейської Дієцезії (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська