1. Головна
  2. >
  3. Культура

"У Києві 350 000 людей зібрались на Хресну Ходу. Без гасел і прапорів", - Новинський (ВІДЕО)

93
Культура Україна

Ця Хресна Хода, як і попередні, була присвячена Хрещенню Русі.

"У Києві 350 000 людей зібрались на Хресну Ходу. Без гасел і прапорів", - Новинський (ВІДЕО)

Вадим Новинський в ефірі телеканалу Наш прокоментував Хресну Ходу, сказавши, зокрема, що «Хресна Хода - це молитовна хода, коли люди збираються заради того, щоб просто помолитися. Без гасел, без прапорів - всі прапори тут - це хоругви, зображення святих, Пресвятої Богородиці. Це все зброю віруючих людей, головне з яких - молитва. Ця молитва приємна Богу, і він її виконує - якщо не відразу, то пізніше.

Цей Хресний Хід, як і попередні, був присвячений Хрещенню Русі. Якби була можливість забезпечити приїзд всіх бажаючих, в Хресній Ході сьогодні взяли б участь мільйон осіб, як мінімум. Сьогодні тут було більше, ніж 350 тисяч осіб.

Сьогодні справжнє торжество православної віри і здорового глузду. Те, що ми бачили сьогодні - це справжня Україна. Віруючі, які хочуть молитися і жити в єдності і світі. А не ті охломони, які скачуть і намагаються когось захопити.

Також сьогодні день відродження нашого народу - коли святий Рівноапостольний князь Володимир святим хрещенням просвітив нас і ми з варварів стали присвяченими християнами. День народження нашої Церкви, яку створив князь Володимир, і яка на нашій землі є її спадкоємицею. »

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber