1. Головна
  2. >
  3. Культура

Жарти Астрологів: Хто яка нечисть по знаку зодіаку

455
Культура Закарпаття

Жарти Астрологів: Хто яка нечисть по знаку зодіаку

Жартівливий гороскоп з'явився на сайті Кома.

 

Змій Горинич – Овен

(21 березня – 20 квітня)

Енергія правлячої планети – Марс впливає з такою силою на бідного Змія, що всі навколо нього бігають пропалені дірами і пахнуть смаленим. Тому його незгасиму турботу і увагу, як і його самого, важко не помітити. Обпікає усіма частинами мови чесно і прямолінійно, але краще б мовчав. Змій Горинич імпульсивний, йому слід дорахувати до тридцяти, добре подумати кожною своєю головою, перш ніж летіти і руйнувати все на своєму шляху. Йому не вдається приміряти чужу шкуру, жодна шкура не налізе на таку масштабну особистість. Тому ця плазуча, літаюча, спляча і вогнеметна самовпевненість, непомірна гординя та істина в одній інстанції. Палкий прихильник ввічливої диктатури і тактовного нав’язування власної думки прицільним вогнем, але першим в бійку не полізе. Мислить глобально, з розмахом, сильно перебільшуючи факти. Якщо хворий на всю голову, то відразу на три, якщо зжер з апетитом одного лицаря, клянеться, що поглинув цілу дюжину.

 

Домовик – Телець

(21 квітня – 21 травня)

Якщо у вас завівся в квартирі Домовик, не впадайте у відчай. Вважайте, що вам добряче пощастило – ви задешево придбали Тельця, ще й Золотого. Вдихніть на повні груди і більше не дихайте, не думайте про матеріальне і не задавайтеся щодня дурним питанням: «Куди поділися гроші?». Гроші, які з’являються у будинку, відразу відправляються зберігатися в банку, до якої вам без вагомої причини нема чого лізти. Краще подумайте про щось Вище. Наприклад, про душу. Бо Домовик, хоч турботлива і практична, але нечисть, і життя вас чекає неспокійне. Домовик ревнивий, упертий, егоїстичний, непоступливий в суперечках, так що краще мовчки погоджуватися на все.

 

Лісовик – Близнюки

(22 травня – 21 червня)

Дико мінлива натура, шампунь і кондиціонер в одному флаконі. Три хвилини тому Лісовик давав вам прочухана і спопеляв поглядом за те, що ви не так стояли, свистіли, гриби збирали, а тепер дбайливо віє прохолодою, як кондиціонер. А раптом ви спітніли, поки з ним з’ясовували стосунки?

Для того, щоб з’ясувати з лісовиком відносини, потрібні ангельське терпіння, почуття гумору і купа вільного часу. Послухати Лісовика,- так у всіх, крім нього, руки-ноги-голова ростуть не звідти, звідки потрібно. Доведеться вивернутися шкірою навиворіт, поміняти правий черевик на лівий, лівий на правий і з винним виразом йти по справах, щоб Лісовик вас пожалів і не балаболив дванадцять годин на добу на будь-яку вільно задану тему. Лісовик володіє трьома дарами: даром слова, даром справи і даром занудства, причому роздає їх даром. Лісовик не обманює, а грає уявою; не придумує підступи, а розважається; не запізнюється, а затримується. Тому він чудовий політик, інтригант і талановитий критик всіх і вся.

 

Кікімора – Рак

(22 червня – 22 липня)

Емоційна, сентиментальна, мрійлива, чуйна, лагідна і добродушна нечисть. Cуперечлива натура, любить зміни і різноманітність. Сьогодні їй хочеться бути домашньою і залежною, а завтра – дико-вільною. Посварившись з Водяним, тікає до Домовика, образившись на Домовика, повертається до Водяного, розриваючись між будинком і болотом.

Володіє даром передбачення: якщо ви напилися з коритця – козленям станете, якщо полізли здуру топитися у болото – у вас не всі вдома. У будь-якому випадку, вам знадобиться швидка на допомогу Кікімора. Вона на вас душевно накричить, поставить сотню п’явок, обіллє холодною водою, закутає і вкладе під кущ одужувати. Кікімора безкорислива, вміє зберігати секрети. Ви можете їй довірити золоту монету, поки відлежується під кущем. Вона її закопає, і до ранку у вас виросте ціле дерево, всипане золотом. Якщо раптом дерево не виросте, а Кікімора забула, на якому полі дурнів закопала монету, не впадайте у відчай, головне не результат, а проявлені турбота і увага. Кікімора вірний і відданий друг. Той, хто потрапив у її клешні – приречений.

 

Кіт-Баюн – Лев

(23 липня – 23 серпня)

Цар звірів. Йде направо – пісню заводить, наліво – казку розповідає, робить це майстерно і з великою харизмою, навіть якщо не володіє ні слухом, ні голосом. Наділений інтелектом і магнетизмом, але часто страждає на амнезію: «Я – не я, і кошенята не мої. Де був, кого добив інтелектом, – не пам’ятаю ». Великодушний і шляхетний: «Всім, кому винен – ​​пробачаю!» Любить опікати, особливо слабких: мишку, зайчика, хом’ячка, пташку, рибку. Опікується довго, ретельно, з інтересом, може потім милостиво відпустити на волю, якщо награвся.

Про нього теж слід піклуватися – годувати сметаною, свіжим м’ясом, поїти вершками, гладити по шерсті, вичісувати бліх. Інакше знахабніє і відмовиться бути для вас сенсом життя. Але пам’ятайте, Кіт Баюн – дика тварина. Як його не годуй, все в ліс дивиться. Упертий, нахабний і скажено кмітливий хижак. Якщо йому потрібно отримати оту сосиску, буде полювати, поки йому ту сосиску не віддадуть.

 

Баба Яга – Діва

(24 серпня – 23 вересня)

Насправді, це Василиса Премудра. Втомлена від метушні і розчарована в людській породі, яку знає як облуплену. Мізантроп і цинік, сірий кардинал на пенсії, який усамітнився в глушині для хитромудрого плетіння бісером (планування підступів). Мирно варить зілля, сушить на зиму мухомори, щоб при нагоді пригостити ближнього, який випадково зайде на її територію. Натура замкнута, надмірно обережна, занудна і вимоглива. Сім разів перевірить, навіщо з’явилися, і тільки один раз відріже вам хвіст по самі вуха, бо не визнає ніяких компромісів.

Нечисть справедлива, в’їдлива і прискіплива, читає дурні думки, розуміє гидоти з півслова, але у відповідь висловлюється адекватно. Слабкий стратег, але сільний тактик, здатний змотивувати і послати куди подалі, вказавши мітлою напрямок. Зауваження Баби Яги часто ранять, вчинки шокують, безжалісність і холодність ображають добрих молодців, але її допомога ефективна як «мертва» + «жива» вода. Нечисть працелюбна і бережлива, але азартна, «під настрій» може спустити на вітер накопичені кошти, граючи з Солов’єм Розбійником в преферанс. У Яги в хатинці ідеальна організація праці: зілля розставлені в правильному безладді, павуки плетуть павутину в чітко відведених кутках, кіт паскудить виключно де доведеться. Баба Яга небагатослівна, стримана, але цікава.

 

Мара-Терези

(24 вересня – 23 жовтня)

Примара живе в середньовічному замку, оповитому густим туманом, особливо вранці. Таємниче, каламутне створіння, куди піде – не знає, що одягне – не вибрало, з ким – невідомо, навіщо – не придумало. Швидше за все, взагалі нікуди не піде, тому що це ж треба встати, потягнутися і ретельно зважити всі «за» і « проти ». Прихильниця переконань: навіщо бігти, якщо можна стояти, навіщо стояти, якщо можна сидіти і навіщо сидіти, якщо можна лежати.

Бути чи не бути ось в цьому костюмчику – питання життя, смерті і ваших залізних нервів. Мара надзвичайно гучна і настирлива: прилитівши опівночі, до шостої години ранку гримить ланцюгами, бурхливо обговорює з вами зворушливу і кумедну історію «як вона дійшла до такого життя після смерті».

Може дістати з того світу і нетактовно, але лагідно, винести вам мозок. Не переживайте, вдень нечисть докучати не буде, її не видно – не чути, уся енергія бережеться для ночі.

 

Русалка – Скорпіон

(24 жовтня – 22 листопада)

Якщо ви твердо вирішили скупатися, приготуйтеся до найгіршого. Виховайте силу волі, запасіться терпінням, навчіться рівно дихати, купіть білі гумові чоботи, раптом на вашому життєвому шляху зустрінеться Русалка. Русалка буде сидіти на камінці посеред водойми і доооооовго розчісувати своє чудове волосся чудесним гребінцем. А ви тим часом повинні стирчати в тапочках на березі, з рушником в руках, затамувавши подих, щоб не заважати процесу. Якщо заважаєте, Русалка втопить у вирі емоцій, заб’є до смерті гребінцем і потягне на дно будувати кришталевий палац під корчем.

Натура складна, загадкова, емоційна. Любить кидатися з крайності в крайність: то сидить в озері, то лізе на дуб; то солодко співає, то волає як пожежна сирена; то ангел, то чорт знає що. З любові до вас здатна віддати голос відьмі, і тут же перетворити вас в піну морську, бо ось така вся мінлива та імпульсивна. Їй можна пробачити, у неї внутрішній конфлікт: верхній частині хочеться нести свою неземну красу людям, а у хвоста занижена самооцінка. Русалка незалежна, неслухняна, норовлива, вислизає з буд-яких сіток. Маніпулювати нечистю можна, але обережно, у велюрових рукавицях. Більше тисніть на жалість, Русалка десь дуже глибоко в душі добра і чуйна.

 

Лихо Однооке – Стрілець

(23 листопада – 21 грудня)

Насправді, Лихо двооке, але якщо розбудити, коли не виспалося, – розстріляє. Нечисть схопить лук, стріли, подушку, що підвернуться під руку, обережно прицілиться, мружачи око … Вона все робить ретельно і обережно…Ви запам’ятаєте цей прекрасний одноокий лик на все своє коротке життя, залишивши науку нащадкам: не будити! Саме про дитину-Лихо казали: «У семи няньок дитя без ока». Воно виросло, няньки потрапили під лихий природний відбір, але невгамовність, життєрадісність і енергію через край нечисть зберегла. Лихо – шалений ідеаліст і невиліковний романтик: вірить в світле майбутнє, в любов з першого погляду, в дружбу з другого, в розлучення і дівоче прізвище з третього. Наступаючи на одні й ті ж граблі, вперто закриває очі на людскі вади, тому гордо йде по життю з синцем під оком і рубцями на пораненому граблями серці. Якщо палаєте бажанням дізнатися про себе всю правду, не боячись стріли в попі, подушки на вухах, цибулі ріпчастої в очах, – сходіть до Лиха, поцікавтеся.

 

Кощій Безсмертний – Козеріг

(22 грудня – 20 січня)

Натура цілісна, уперта, вогнетривка, водонепроникна, куленепробивна і дуже вольова. Це про нього позаочі ніжно говорять «намалювався – фіг зітреш», а в очі суворо – «сіль Землі», що справедливо (то ж не цукор). Єдина нечисть, не схильна до повноти, але не ризикуйте її обізвати ходячим суповим набором, вона прощає образу, якщо тільки ви, молодий орел, сидите в сирій темниці і на останньому подиху грюкаєте ланцюгами. Керівник і стратег, бере на себе всю відповідальність за здобуте в боротьбі золото, над яким добровільно чахне. Цінує матеріальні цінності «просто так», в скрині, а не за комфорт.

Ви завжди можете йому поплакатися в гомілкову кістку. Він песиміст – поспівчуває вашому горю, радикуліту і купі проблем із зубами так, що відразу зрозумієте – буде гірше. Ревнивий, але стриманий. Любить самотність з Василиною Прекрасною на кухні і з дюжиною Іванів-Царевичів у підземеллі, тому що бурчати, філософствувати, жартувати і цінувати все прекрасне в приємній компанії веселіше. Маніяк і азартний гравець у всьому. Надзвичайно терплячий. Чекати і наздоганяти може вічність, у нього є час.

У повсякденному житті носить костюм м’якого, лагідного, білого і пухнастого зайчика, під яким ховає качку, яйце і залізний характер.

 

Соловей Розбійник – Водолій

(21 січня – 18 лютого)

Лінива, доброзичлива, безвідповідальна нечисть, вважає за краще сидіти на гілках і постійно вам свистіти. Натура повітряна, пурхає по життю, ллє воду на свій млин, успішно розкручуючи колесо фортуни. Прекрасно знає що, кому і коли насвистіти лихим молодецьким посвистом, щоб у жертви заклало вуха, вона втратила орієнтацію в просторі, віддала коня, кинула зброю і розлетілася у різні боки. Найчастіше Соловей Розбійник вибирає творчі професії пера і сокири. Нечисть чарівна до тремтіння в колінах, оптимістична, товариська, розливається солов’єм, тому вас мучать сумніви: може, це не розбійник з великої дороги, а Робін Гуд, який відмовився від домашнього затишку, щоб дати волю і свободу подорожньому, який нічого не підозрює? Соловей Розбійник допитливий і жалісливий, дбайливо перевірить, чи далеко вас занесло вітром, скільки рук-ніг ви зламали, яка кількість їстівного і недопитого у вас залишилася в торбинці. Нечисть щедро обдарована від природи, але численні таланти не встигає розвинути, все йде в свист. Креативна, але у вічному пошуку, легко будує повітряні замки, і легко їх руйнує на очах у здивованої публіки.

 

Водяний – Риби

(19 лютого – 20 березня)

Якщо ви сіли в глибоку калюжу, вас стрімко засмоктує, ви починаєте тонути і булькати, але раптом з’являється Щось бліде, зелене, рішуче, яке тягне вас як бегемота, розхвалюючи патріотично рідну калюжу, можете не сумніватися – перед вами Водяний. Він настільки любить своє болото, що вважає за краще не вилазити з нього. Правда в глубині душі Водяний – Велика Золота риба, мріє про моря і корали, небезпечні пригоди. Невиправний романтик, вірить в яскраво-червоні вітрила, володіє живою уявою устриці та інтелектуальним потенціалом дельфіна. Водяний скромний, товариський і в цей же час сором’язливий. Нервується, коли не розуміють його піднесених поривів допомогти ближньому. Ображається і надовго ховається під корч. Душа у нечисті тонка і вразлива, але на болоті Жодна тварина цього НЕ цінує.

Водяний завжди плаває на глибині і дивиться в корінь. До нього охоче тягнуться за порадою.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber