1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Мукачеві підняли вартість квитків для відвідувачів замку "Паланок"

22.06.2021 11:33 Культура

На засіданні виконавчого комітету затвердили вартість платних послуг Мукачівського історичного музею.

На засіданні виконавчого комітету затвердили вартість платних послуг Мукачівського історичного музею.

З 01 липня 2021 року вартість вхідного квитка становитиме: 100 гривень для дорослих, 50 гривень для дітей шкільного віку.

Для окремих категорій розробили «пільговий» вхідний квиток: 70 гривень для студентів, пенсіонерів та батьків багатодітних сімей, 25 гривень – для дорослих з Карткою мукачівця, 15 гривень – для пенсіонерів та дітей з Карткою мукачівця.

При придбанні десяти і більше квитків, кожен десятий – безкоштовний. Також безкоштовно відвідувати Мукачівський історичний музей можуть діти віком до 6 років, діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків, особи з інвалідністю I та II груп загального захворювання, особи з інвалідністю з дитинства, ветерани ВВВ, інваліди війни та діти війни, учасники бойових дій та учасники АТО/ООС, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи I та II категорії, працівники музеїв та закладів музейного типу.

Екскурсійні послуги для груп до 20 осіб для дорослих коштуватиме 300 гривень, для дітей – 200 гривень. Одна година для проведення урочистих та культурних заходів у Лицарській залі коштуватиме 500 гривень, надання приміщення картинної галереї для проведення виставок на 14 днів вартуватиме 4000 тисячі гривень.

Вінчання у приміщенні екуменічної церкви коштуватиме 500 гривень за годину, укладання шлюбу на бастіоні за годину – 1000 гривень, послуга «Шлюб за добу» – 2500 гривень, проведення кінозйомки – 500 гривень за годину.

Нагадаємо, Завтра в Ужгороді відбудеться спортивний захід «OLYMPIC DAY».

Читайте на ГК:“Що ви робите? Це беззаконня”: в мережі оприлюднили резонансне відео мобілізації “по закарпатськи” (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті провели в останню дорогу молодого загиблого воїна (ФОТО)
Читайте на ГК:Побачив службове авто й намагався позбутися доказів: закарпатець привернув увагу поліції (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська