1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Фосо". Мукачівський гурт BLAT випустив сольний альбом (ВІДЕО)

04.06.2021 21:22 Культура Лайт

Фосо від BLAT – це мандрівка сміливої можливості, яка втілена спектром настроїв у цілісний музичний продукт. Начинений тутешнім говором, із використанням русизмів, притаманних Мукачеву.

Фосо від BLAT – це мандрівка сміливої можливості, яка втілена спектром настроїв у цілісний музичний продукт. Начинений тутешнім говором, із використанням русизмів, притаманних Мукачеву.

Саме тут і утворилися ті атмосферні маршрути пісень, які дають можливість слухачеві телепортуватися від спокою квітучих весняних алей – до палаючих болем і пристрастю багатоповерхівок. Від мовчазної сльоти та міської журби – до відвертого вечоріння на пляжах з океанськими горизонтами. Втім, існує дещо інший бік релізу, де вже простежуються авантюризм, легковажність, ба навіть небезпечний азарт, повідомило PMG.

Автори, виконавці, продюсери експериментального продукту, покликаного популяризувати локальний колорит, – Анатолій Рябінін і Владислав Піров. Мультиформатний проєкт вміщує у собі жанри indiepop, synthpop, chill, house.

Музика гурту БЛАТ побудована на легких мотивах, що вводить слухача в стан духовного блаженства і гармонії. Учасники гурту Владислав Піров та Анатолій Рябінін з Мукачева. Обидвоє працюють на студії у місцевому Палаці Культури, яка була створена за проектом Владислава Пірова, який має 20 років досвіду роботи на студіях в Маямі та Німеччині.

"Кожна композиція має свою історіособливіи побудовані на реальних подіях. Пишучи в студії матеріал, поставили ціль, щоб музика у нас викликала особливі емоції. Саме тому, альбом має назву "Фосо". Це те слово, яке народжується після кожної прослуханої пісні", – зазначив Владислав Піров.

Альбом є на всіх стрімінгових платформах. Нещодавно Блат разом із "Громацьким телебачнням" відзнянись в програмі "Чьоткий Кач". А наприкінці минулого року БЛАТ спільно з Уйко Шоні випустили кліп на трек "Май грусна".

Назва гурту − Блат [бл`ат], жарґоннне − знайомства та зв’язки, що використовують в особистих корисливих цілях. Учасники гурту розповідають, що це не про гроші чи владу. Тут йдеться про сам шлях до цілей, який часто є легшим та успішнішим, тому що знаєш, до кого звернутися за неформальним покровительством, "по блату".

Владислав Піров та Анатолій Рябінін з Мукачева самостійно пишуть тексти, музику, виконують та аранжують треки.

Нагадаємо, Тіна Кароль затісним топом підкреслила свій апетитний бюст (ФОТО)

Читайте на ГК:Будинок повністю згорів: у Мукачево в пожежі ледве не загинули двоє малих дітей /ФОТО, ОНОВЛЕНО
Читайте на ГК:На Закарпатті у вогні згорів будинок та ледь не згоріли малі діти /ПОДРОБИЦІ
Читайте на ГК:Завдяки ДТП мукачівські патрульні затримали розшукуваного чоловіка (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська