1. Новини Закарпаття
  2. >

«Інклюзивне мистецтво»: на Закарпатті планують реалізувати цього року два проєкти за цією програмою

04.06.2021 16:13 Культура

Український культурний фонд спільно з Британською Радою в Україні сприяють розвитку творчості митців з інвалідністю та підтримують інклюзивне мистецтво.

Український культурний фонд спільно з Британською Радою в Україні сприяють розвитку творчості митців з інвалідністю та підтримують інклюзивне мистецтво.

В області відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Відкрий серце», де люди з обмеженими можливостями демонструватимуть творчий потенціал шляхом жестового виконання власних вистав-пісень. Також вони матимуть можливість взяти участь в організації заходів, підготовці виступів, проведенні майстер-класів, пише Закарпатська ОДА.

Другий проєкт передбачає створення видання у форматі легкого читання «Казки Закарпаття. Легка мова» . Воно сприятиме доступності творів літератури для людей з інвалідністю.

Задуми здійснюватимуть у культурних секторах «Перформативне та сценічне мистецтво» і «Література та видавнича справа» відповідно.

Загальний бюджет програми «Інклюзивне мистецтво» на 2021 рік – 30 млн грн.

Нагадаємо, що В Ужгороді малолітній вандал нищить станції для прибирання за собаками (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Закарпатті вандали взялися підпалювати білборди із вітряками: що пишуть в мережі Фейсбук?
Читайте на ГК:"Все пройде легенько!": на Закарпатті переправники обманули п’ятьох чоловіків, які хотіли потрапити в Угорщину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Їх ловлять на вулицях і пакують в машини": мобілізація в Україні й чому потрібно "стріляти в коліно" чоловікам?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська