1. Новини Закарпаття
  2. >

Мукачівські танцівниці здобули чергову перемогу (ФОТО)

25.05.2021 14:37 Культура

Вихованки колективу посіли II місця у номінації «народна хореографія» у двох вікових категоріях - В (10-12 років) та С (13-15 років).

Вихованки колективу посіли II місця у номінації «народна хореографія» у двох вікових категоріях - В (10-12 років) та С (13-15 років).

Юні танцівниці зразкового хореографічного колективу «Сузір’я» МЦДЮТ (керівник О. Ткач) здобули чергову перемогу взявши участь у ХІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока», який проходив 6-9 травня 2021 року у м.Харків.

 

У конкурсі дистанційно змагались хореографічні колективи із Києва, Харкова, Рівного, Коломиї, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Луцька, Тернополя, Червонограда, Дніпра, Херсона та інших міст України. Конкурс проходив за підтримки Національної хореографічної спілки України.

Нагадаємо, що На Закарпатті з храму викрали сейф з грошима та документами (ФОТО)

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Із Закарпаття до Чехії курсуватиме новий потяг: перший рейс запустять уже в березні
Читайте на ГК:Масштабний зсув ґрунту на Закарпатті й каменепад із вершини: в одному з районів природа мстить людям уже не вперше
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська