1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівська зустріч з поетесою й педагогом Ольгою Тимофеєвою не обійшлася без гарних несподіванок

07.05.2021 09:19 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

У Виноградові пройшла зустріч з Відмінником освіти України, авторкою багатьох поетичних збірок для дітей і дорослих, розробником методичних видань Ольгою Тимофеєвою.

Як вихователь вона починала обраною нею діяльність у рідному селі Золотий Потік, що на Тернопільщині. Як педагог і поет вона має велику кількість прихильників у Закарпатті, тому читальний зал Виноградівської бібліотеки, де проходила зустріч був заповнений читачами, вихователями дошкільних закладів, давніми знайомими.

Прозвучало чимало захоплених слів про Ольгу Олександрівну як про викладачку і щиру порадницю, чиї розробки стали настольними книгами в дошкільних закладах.

Не обійшлося без гарних несподіванок - на зустріч прийшов її перших випускник дитсадка а тепер уже дідусь Роман Бучинський, який свого часу переїхав у Виноградів з села Золотий Потік.

На зустріч приїхала із Бороняви Хустського району директор дитячого дошкільного закладу Тетяна Баняс, яка могла запам’ятатися читачам «Новин Закарпаття» сміливим виступом у газеті за квітень 2014 року:

«Я росіянка і попросила б Путіна не рятувати мене, а зайнятися проблемами громадян самої Російської Федерації. Адже їх чимало»

На зустрічі була представлена унікальна книга «Скарби рідного краю», яка вміщує досвід дошкільних закладів усього Закарпаття і яка стала навчально-методичним посібником для багатьох вузів України, одночасно була презентована творчість гості як фотохудожниці і поетеси.

З вітаннями й подяками на зустрічі виступили колеги Ольга Барничко, Ганна Йовжі, директор КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» Катерина Вашкеба, член Спілки письменників України Василь Горват, Василь Садовий Виноградів.

Нагадаємо, В мережі показали дерев'яні церкви Закарпаття на світлинах минулого століття (ФОТО)

Читайте на ГК:Знаменує зміни в погоді:  над Виноградівщиною зафіксували рідкісне оптичне явище (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:“Будуть казати що гризуни прогризли”: у Виноградові б’ють на сполох та переймаються за дітей (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:На Виноградівщині знову аварія на водогоні: можливе пониження тиску води в місті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська