1. Головна
  2. >
  3. Культура

Президент «Союзу Чорнобиль» вручив письменницьку премію виноградівці Світлані Кедик

217
Культура Новини Виноградова

Президент «Союзу Чорнобиль» вручив письменницьку премію виноградівці Світлані Кедик

У день відзначення 35 річчя Чорнобилської трагедії на зустріч з виноградівцями приїхав відомий письменник і видавець, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990-2003рр.) Володимир Шовкошитний.

Він приїхав, щоб представити книжку закарпатського лікаря Михайла Фатули, який виконував свою лікарську місію в зоні аварії. Це ще один чесний погляд на події, сказав видавець, ще одне заслужене вшанування людей, які брали участь в ліквідації наслідків аварії.

Поїздку письменника у Виноградів спричинила ще одна подія, пов’язана з приємною для міста і читачів місією – Володимир Шовкошитний урочисто вручив «Сорочину премію» письменниці, авторці прозових і поетичних творів нашій землячці Світлані Кедик. Цю премію запроваджено на честь відомого письменника і літературознавця Петра Сороки (1956-2018рр.). Нагороду Світлана отримала за книгу «Етимологія щастя». Письменник, вручаючи почесну відзнаку, закликав Світлану вступати до Спілки письменників України, і запевнив, що з великим задоволенням напише авторці рекомендацію.

Традиційно зустріч завершилася придбанням книжок від видавництва «Український пріоритет», фотографуванням з гостем та лауреаткою премії ім. Петра Сороки.

Василь Горват

Нагадаємо, Меморандум підписано: новий аеропорт на Закарпатті будуватимуть в Мукачеві (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber